بیش از ۳۰ میلیون بازدید از ترانه جدید شروین در اینستاگرام در یک شبانه‌روز

شروین حاجی پورترانه جدید شروین حاجی‌پور با عنوان «آشغال» پس از گذشت ۲۴ ساعت از انتشار آن در اینستاگرام، فقط در صفحه خود او بیش از ۳۰ میلیون بار دیده شده است.

سال گذشته نیز ویدئوی ترانه «برای...» ساخته شروین حاجی‌پور در کمتر از دو روز، فقط در صفحه خود او در اینستاگرام بیش از ۳۴ میلیون بار دیده شد.

این ترانه در ادامه به ترانه اصلی اعتراضات «زن، زندگی، آزادی» تبدیل شد و جایزه گرمی را برای این خواننده به همراه داشت.

حاجی‌پور روز جمعه، ۲۲ دی‌ماه، با انتشار موزیک ویدئوی جدید خود در اینستاگرام نوشت: «نمی‌دانم این چندمین باریست که برای «برای» احضار می‌شوم، نمی‌دانم این ترس و بلاتکلیفی تا کی ادامه دارد.»

شروین‌ حاجی‌پور سال گذشته پس از انتشار این آهنگ، بازداشت شد و پس از مدتی در روز ۱۲ مهرماه همان سال به قید وثیقه آزاد شد.

به گفته مجید کاوه، وکیل شروین حاجی‌پور، این خواننده در شعبه ۱۱ بازپرسى دادسراى سارى به «فعالیت تبلیغی علیه نظام» و «ترغیب و تحریک افراد به اعمال خشونت‌آمیز» متهم و دستور منع خروج او از کشور به مدت شش ماه صادر شد.

انتشار ترانه جدید شروین، بازتاب گسترده‌ای در میان فعالان ایرانی نیز داشته است.

گوهر عشقی، فعال سیاسی و مادر ستار بهشتی، روز شنبه در توئیتی نوشت: «پسرم شروین، تو به حق پسر ایرانی ! این وطن برای شماست، ایران برای فرزندان ایران هست، شما باید باشید، آنهایی که باید بروند این جلادان و ستمگران هستند که باید دست از سر کشورمون بردارند.»
+54
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - برابراند ، دانمارک

  پیانو رو خودش داره زده میکنه؟
  43
  1
  شنبه ۲۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.