روزنامه فرهیختگان: دو خواننده دیگر هم می‌توانند همراه با معین به ایران برگردند!

روزنامه فرهیختگان بازگشت دو خواننده به ایران را بلامانع دانست.

روزنامه فرهیختگان بازگشت شادمهر عقیلی و سیاوش قمیشی به ایران را بلامانع دانست.

به گزارش برترین ها، این روزنامه ماجرای بازگشت احتمالی معین را به برخی مسائل جناحی میان اصلاح‌طلب و اصولگرا پیوند زده است، دعواهای جناح‌های سیاسی البته جذابیتی ندارد! اما بخش‌هایی از این یادداشت جالب توجه است، آنجا که حداقل صحبت از دو نام دیگر هم می‌شود که بازگشتشان مانعی ندارد؛ سیاوش قمیشی و شادمهر عقیلی!

 در بخشی از یادداشت این روزنامه درباره سیاوش قمیشی آمده: به‌عبارتی اقدام علیه بازگشت بعضی از چهره‌ها به فضای فعالیت رسمی، با زدن نعل وارونه صورت می‌گیرد. مرحوم نادر طالب‌زاده می‌گفت سیاوش قمیشی اجازه استفاده از یک آهنگش را برای کلیپ جانبازان داده بود و او این کلیپ را به مدیر شبکه چهار داده است، اما آنها از پخش کردنش ترسیده‌اند. مرحوم طالب‌زاده شبیه همین حرف را در مورد حبیب محبیان هم گفته بود. کسی که سال‌ها در لس‌آنجلس زندگی می‌کرد اما نه‌تنها لب به مشروب نزده بود، بلکه حتی سیگار هم نمی‌کشید. آن کسی که مدیر شبکه چهار را می‌ترساند طبیعتا خود آذری‌جهرمی یا چهره‌های دیگر منسوب به جریان سیاسی ایشان نیستند. این چهره‌های ترسناک معمولا با تابلوی تندروترین جریان‌های سیاسی مدافع نظام فعالیت می‌کنند و در طیف مقابل آذری‌جهرمی تعریف می‌شوند. همین بزنگاه‌های ظریف است که نشان می‌دهد تندروهای دو طیف چطور مثل دو لبه قیچی کار هم را کامل می‌کنند.
+10
رأی دهید
-52

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  Qasim.Rimbaud - پاریس، فرانسه

  البته قبل ترهم چندتاخواننده ازامریکا به ایران برگشتند.معروفترین«حبیب محبیان»بودوبعد«شهاب تیام» و «غلامعباس قشقایی»با نام هنری جهان و«بینش بلور»با نام هنری قیصر و«ارژنگ کاظمی»با نام هنری سامان وخواننده گروه بلک کتس «پیروزپاینده آزاد»با نام هنری پیروز هم به ایران رفته بودند.شهاب تیام حتی ویدیویی ازخود روی صفحه خود گذاشت وازاینکه به ایران برگشته اظهارشادمانی کرد.
  40
  9
  جمعه ۲۲ دی ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۰
  GORG AMERICAN - واشنگتن دی سی، ایالات متحده امریکا
  کاش همشون برگردن خونه شون.
  1
  13
  جمعه ۲۲ دی ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  Butler - سیدنی، استرالیا

  احمق ها دیگران رانیزمثل خودشان احمق فرض میکند.این نمایشات قبل از انتخابات برای مردم نخ نما شده وبعضی خودفروشان(عمو پورنگ برنامه کودکان)این بازار راگرمترمیکنند.
  1
  25
  جمعه ۲۲ دی ۱۴۰۲ - ۰۵:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۰
  تنها در اینجا - کپنهاگ، دانمارک

  باز نزدیک انتخابات شد و گنده ...ی‌های رژیم شروع شد
  2
  26
  جمعه ۲۲ دی ۱۴۰۲ - ۰۶:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  ولش کن - تهران، ایران

  برای گرم کردن انتخابات سید علی هر کاری میکنه فکر کرده ملت اسکل تشریف دارن.
  3
  23
  جمعه ۲۲ دی ۱۴۰۲ - ۰۷:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  JkFarzad - منچستر، انگلستان
  والا تمام خوانندهای خارج از ایران همشون ترانه هاشون نه سیاسی هست نه خودشون آدم سیاسی من فقط نمی‌دونم چرا این بدبخت‌ها را از ایران آمدن محروم کردن،تمام خوانندهای داخل ایران که مثل اونها میخونن ،چرا که نه همشون باید اجازه آمدن داشته باشن
  0
  17
  جمعه ۲۲ دی ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.