مجرم خبرساز با غل زنجیر و ماسک در دادگاه

دیوبرا ردن، مجرم ۳۰ ساله آمریکایی که چهارشنبه هفته گذشته در جریان جلسه دادگاهی در لاس‌وگاس به قاضی ۶۲ ساله حمله کرد، در حالی‌که دست‌وپایش با غل و زنجیر بسته، لگامی بر دهان و پوششی بر صورت و دستانش با پنجه بند پوشانده شده بود، دوشنبه ۱۸ دی، دوباره در دادگاه حاضر شد تا به اتهاماتش رسیدگی شود.
به گزارش نیویورک‌پست، این مجرم آمریکایی جلسه دادگاه هفته گذشته را با پریدن روی قاضی دادگاه و آسیب به افسر دادگاه نیمه‌کاره به پایان رساند.

اتهام اولیه دیوبرا ردن ضرب و شتم با چوب بیسبال در آوریل سال گذشته بود. او در دادگاه روز دوشنبه به ۱۹ تا ۴۸ ماه زندان محکوم شد. یک قاضی دیگر نیز روز سه‌شنبه به اتهام ضرب و شتم او در جلسه دادگاه رسیدگی خواهد کرد.
ماسک دیوبرا ردن در جلسه روز دوشنبه یادآور ماسک «هانیبال لکتر» شخصیت ضد قهرمان (آنتاگونیست) فیلم «سکوت برره‌ها» با بازی آنتونی هاپکینز است.

پوشش توری صورت به‌گونه‌ای طراحی شده تا از پرتاب آب دهان به سوی قاضی نیز جلوگیری کند.
این مجرم آمریکایی که در جلسه روز دوشنبه ساکت بود، پیشتر گفته بود که چهارشنبه هفته گذشته «روز بدی» داشت و قصد داشت قاضی دادگاه را به قتل برساند. او در جلسه اول دادگاه با بیان این‌که «همیشه کار درست را به هر قیمتی انجام می‌دهد» از قاضی خواسته بود به زندان محکومش نکند.

به‌رغم اینکه دیوبرا ردن به صورت غافلگیرانه‌ای به قاضی حمله کرد، اما موفق نشد به او آسیب جدی برساند. نیویورک‌پست گزارش داد یکی از افسران دادگاه که سعی می‌کرد از قاضی محافظت کند، آسیب جدی‌تری دید و با ۵۲ بخیه در بیمارستان بستری شده است.
+29
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران

  در آینده سران جمهوری نکبت اسلامی باید بهمین صورت محاکمه شوند ، چون زیادی هار شده اند .
  11
  62
  ‌سه شنبه ۱۹ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  saeed scotland - لاس وگاس، ایالات متحده امریکا

  ای یابو رو دیپورتش کنند ایران در کنار نیروهای سرکوب بهش درجه هم میدهند دوتا مصاحبه هم باهاش میکنند که این اقا از دست بی عدالتی در امریکا به کشور ما امده
  4
  63
  ‌سه شنبه ۱۹ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  Esperanto - لندن، انگلستان

  اگر فردا دیدید جمهوری اسلامی در حمایت از حقوق مجرمان و اعتراض به این نوع محاکمه ها در دادگاهای آمریکایی ها شوآف راه انداخت اصلا تعجب نکنید. جمهوری اسلامی استاد بهره برداری از این موقعیت هاست. به امید سرنگونی حکومت فاشیستی
  1
  38
  ‌سه شنبه ۱۹ دی ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  تنها راه رفتار با سیاه وحشی ههمینه. متاسفانه درصد زیادیشون همینطورند
  1
  8
  ‌سه شنبه ۱۹ دی ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.