دختر ایرانی که برای خرید عروسی به هند رفته بود، به ضرب چاقو کشته شد

عکس تزیینی، اداره پلیس بمبئی، ۱ اکتبر ۲۰۲۰‌ایندیپندنت فارسی: یک زن جوان ایرانی، که برای خرید عروسی به هند رفته بود، در جریان مشاجره با یکی از بستگانش در خانه‌ای اجاره‌ای در بخش ۱۶ شهر نویدا، به ضرب چاقو کشته شد.

به گزارش هندوستان تایمز، چهار نفر در این رابطه بازداشت شده‌اند و مراتب به اطلاع سفارت ایران در دهلی رسانده شده است.

بنا بر اعلام پلیس نویدا، فیروز ۴۵ ساله اهل تهران شامگاه جمعه ۵ ژانویه با پلیس تماس گرفت و گفت دختر ۲۲ ساله‌اش، زینت، هدف ضربه چاقو قرار گرفته است.

این زن جوان به‌سرعت به بیمارستان منتقل شد اما پزشکان گفتند او در اثر شدت جراحت جان باخته است.

فیروز در یک و نیم سال گذشته به تجارت پوشاک در هند مشغول بوده است. زینت حدود پنج ماه قبل با ویزای گردشگری به هند رفته بود تا خریدهای عروسی‌اش را انجام دهد.

به گفته پلیس، اقوام فیروز، عمران و اسلم، همراه خانواده‌شان در همان ساختمان زندگی می‌کردند. روز جمعه، فیروز با عمران و اسلم درگیر مشاجره می‌شود که زینت مداخله می‌کند تا جلو دعوا را بگیرد. اما از ناحیه گردن هدف ضربه چاقوی عمران قرار می‌گیرد.

چهار مظنون، که همگی اتباع ایرانی‌اند، بازداشت شده‌اند و جسد زینت پس از کالبدشکافی، به خانواده‌اش تحویل داده شده است.
+28
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  زنده باد رضاشاه دوم‌ پهلوی - پاریس، فرانسه

  این ها از افغانی های مدافع حرم هستند که قاسم کتلت بهشون پاسپورت ایرانی داد!
  35
  138
  دوشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  عمران و اسلم؟ این نامها اصلا ایرانی نیست و فیروز هم در ایران دسگر رایج نیست،به احتمال قوی افغانیهای متولد ایران یا شاید پاکستانی.
  25
  145
  دوشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  hitman01 - استوکهلم، سوئد

  با این تفسیر همه محمد رضا ها هم عربن که پاسپورت ایرانی گرفتن 😉
  121
  41
  دوشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  hitman01 - استوکهلم، سوئد
  بعضی نامها در ایران رایج نیست،صحبت سر این نیست ریشه نام ایرانی هست یا نه.فکر نمیکنم موضوع پیچیده ای بوده باشه که نفهمیدی.
  22
  83
  دوشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  هرکس که مدرک وهویت سجلی یک کشور را داشته باشد،بدور از رنگ وپوست ومذهب شهروند آن کشور محسوب میشود.درایران بخاطروسعت ومساحت کشوری وسکونت اقوام مختلف, اسامی وفامیلی هایی وجود دارد، که برای اکثر مردم ناآشناست.مثلا آیا میتوان تخمین زد که نورالزهرا یک نام ایرانی باشد؟پس گرحکم شود که مست گیرند---مستان چه بلند وپست گیرند!
  19
  28
  دوشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  اینها که ادای نژاد پرستی درمیاورند حتی نمی‌دانند پدرشان کیست. اینجا در اتریش یک ایرانی سیه چرده و کد کوتاه چنان از یکی از اقوام ایرانی و اصالت نژادی صحبت می‌کرد و خواستار جدایی بود که بیا و ببین بهش گفتم بزرگوار حتی اگر حرفت درست باشد اصلا ربطی به تو ندارد چون قیافه تو بیشتر به عربهای بدوی الجزایر می‌خورد دقیقا یک چنین قیافه ای هم پسری داشت که باباش مراکشی و مادرش لهستانی بود و همیشه ما اتریشی ها را بکار می‌برد وضد خارجی بود. بهش گفتم دوست من اول مثل مایکل پوستت را عوض کن بعد ادعای نژاد پرستی کن. همیشه کچلها نامشان زلفعلی است. احمق ترین ایرانیها نژاد پرستند. ایران هخامنشی زیباترین و پر افتخارترین دوره ایران به چشم بادامی های شرق و سبزه ها و سیاه های جنوب بلوندهای غرب و سفیدهای شمال آن بود و است. اشغال ترین های ساکن ایران جانوران اسلامی و پان ترکهای بی ریشه هستند. اذری ها کرد ها پارس‌ها لر ها بلوچها و عربها و تالشی، گیلک. تاجیک‌ها و دیگر ایرانیان همه شرافت این میهن هستند. نوکر صفتان و منتظران خر سوار هم جایشان توی توی توالت است.
  17
  16
  ‌سه شنبه ۱۹ دی ۱۴۰۲ - ۰۰:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.