پیش‌بینی عجیب روزنامه اصولگرا از زنده نبودن حسن روحانی در روز تصمیم‌گیری «سخت و مهم» مجلس خبرگان

اعتماد آنلاین: روزنامه جوان نوشت: روحانی کاندیدای انتخابات خبرگان رهبری است و این ذهنیت را دارد که در مجلس آتی بسیار محتمل است خبرگان مجبور به گرفتن آن تصمیم سخت و مهم شود. این ذهنیت را پنهان هم نکرده و بیان نمود. البته نگفت چطور چنین چیزی را پیش‌بینی کرده، اما پیش بینی نکرده که شاید خودش هم در آن هنگامه تصمیم سخت و مهم نباشد!

روزنامه جوان به توئیت محمد مهاجری درباره تلاش ابراهیم رئیسی برای ردصلاحیت حسن روحانی پاسخ داده است.

به گزارش جوان، توییت مهاجری همه‌اش ایراد است، اما اصل ماجرا در همین مورد چهارم، یعنی پررنگ کردن و مهم و خطرناک نشان دادن حسن روحانی است. روحانی کاندیدای انتخابات خبرگان رهبری است و این ذهنیت را دارد که در مجلس آتی بسیار محتمل است خبرگان مجبور به گرفتن آن تصمیم سخت و مهم شود. این ذهنیت را پنهان هم نکرده و بیان نمود. البته نگفت چطور چنین چیزی را پیش‌بینی کرده، اما پیش بینی نکرده که شاید خودش هم در آن هنگامه تصمیم سخت و مهم نباشد!

این روزنامه افزوده است: گذشته از آن، اطرافیان او تلاش می‌کنند او را در جایگاهی بالاتر از ریاست جمهوری تصور کنند و چنین شأنیتی کذایی برای او قائل شوند و ردصلاحیت احتمالی او این شأنیت‌سازی و رؤیاپردازی را به طور کامل تخریب می‌کند؛ لذا می‌خواهند ضمن القای وجود دوقطبی رئیسی- روحانی در خبرگان و در هنگامه آن تصمیم مهم، بگویند روحانی اگر رد صلاحیت شد، کار رقیب او بوده است!
+4
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  تا بحال نشنیدم روباه بنفش استخر بره !! اونهم استخر فرح که کوسه توش غرق شد !!
  2
  24
  دوشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۲ - ۰۱:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  antifascism - تهران، ایران
  رقابت پشتبانه روسی علی خامه ای با پشتوانه انگلیسی حسن روحانی. حکومت پانفارسی تا ماتحت مستعمره متفقین. مقل خدا بیامرز پالانیها. ماهم که مثل مرغ مجلس در هر صورت خورده میشیم یا مورچه کارگریم برای اینکه عده فقط حال کنن
  1
  1
  دوشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.