نیمه شب خونین آبادان/ قتل‌عام چهار عضو خانواده رستوران‌دار معروف

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ عقربه‌های ساعت فقط ۱۰ دقیقه از نیمه شب پنجشنبه ۱۴ دی ماه امسال گذشته بود که اهالی محله ذوالفقاری در آبادان (مرکز شهر) با صدای شلیک‌های پی در پی وحشت‌زده به خیابان آمدند.

در حالی که در خانه صاحب رستوران معروف آبادان به‌نام باباطاهر در منطقه امیریه باز بود و صدای فریاد دو نوجوان از آنجا به گوش می‌رسید؛ همسایه‌ها وارد حیاط خانه شده و وقتی به هال خانه رسیدند پیکر‌های بی‌جان یا نیمه جان ۶ نفر از اعضای خانواده (صاحب رستوران باباطاهر، طاهر رزمی حدود ۵۰ ساله به همراه همسر ۴۰ ساله‌اش، پدر زن و مادرزن صاحب رستوران، پسر ۱۶ ساله‌شان و خواهرزن ۳۵ ساله‌اش) غرق در خون روی زمین افتاده بودند که در بین کشته‌ها پدر و مادرزن، خواهرزن و پسر ۱۶ ساله صاحب رستوران باباطاهر به چشم می‌خوردند.

چهار نفر از افرادی که هدف تیراندازی قرار گرفته بودند در دم جان خود را از دست داده و صاحب رستوران و همسرش با حال وخیم به بیمارستان منتقل شدند.

این در حالی است که همسایه‌های این خانواده با پیگیری از حال زن صاحب رستوران متوجه شده‌اند که او برای تخلیه احتمالی چشمش به بیمارستان اهواز منتقل شده و البته سطح هوشیاری به شدت پایینی دارد. صاحب رستوران باباطاهر در بیمارستان موضوع را برای پلیس شرح داد.

مشخص شد که او چند سال قبل با شراکت باجناق خود رستورانی در آبادان راه‌اندازی کرد. تا اینکه از چند سال قبل، باجناق او وارد کار‌های بازرگانی شده و با فردی که عامل جنایت است شریک شد.

باجناق و شریکش در جریان کار با یکدیگر به اختلافات مالی برخوردند که کار به شکایت باجناق از شریکش کشیده شد و در نهایت دادگاه شریک او را محکوم کرد. البته یک منبع آگاه دیگر می‌گوید اختلاف مالی و ناموسی توامان در میان بوده است.

گفته می‌شود که شریک باجناق بعد از محکوم شدن در دادگاه به حدی عصبانی شده بود که باجناق را تهدید به مرگ کرد. اما بعد از آن باجناق صاحب رستوران برای انجام کار‌های بازرگانی خود به کشور ترکیه سفر کرد و حتی در شب حادثه هم هنوز در کشور ترکیه بود.
+7
رأی دهید
-37

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۴
  Butler - سیدنی، استرالیا
  گنه کرد در بلخ آهنگری . به شوشتر زدند گردن مسگری . شریک سابق باجناق این بابا آمده برای تلافی کردن خانواده این یکی باجناق را قتل عام کرده؟
  1
  15
  یکشنبه ۱۷ دی ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.