تعطیلی مطب نیلوفر آقایی از آسیب‌دیدگان چشمی اعتراضات سال گذشته

نیلوفر اقایی، کارشناس زنان و ماماییصدای آمریکا: نیلوفر آقایی از آسیب‌دیدگان چشمی اعتراضات سال گذشته با انتشار تصویری در اینستاگرام از «تعطیلی مطب مامایی» خود خبر داد.

او در یک استوری کوتاه در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «فعلا تا اطلاع ثانوی ویزیت ندارم و مطب تعطیل. امیدوارم این دوری از کار و عشقم دائمی نباشه.»

این کارشناس مامایی توضیح بیشتری درباره دلایل تعطیلی مطب خود نداده است‌. اما گمانه‌زنی‌ها بر این است که مطب او به دلیل فعالیت‌هایش از سوی جمهوری اسلامی تعطیل شده باشد.
استوری نیلوفر آقایی در اینستاگرامنیلوفر آقایی از آسیب‌دیدگان چشمی اعتراضات سراسری سال گذشته بود که چشم خود را بر اثر شلیک ساچمه‌ای ماموران حکومت ایران از دست داد. او پس از این حادثه به دفعات در اینستاگرام شخصی خود به بیان روایت آنچه که تجربه کرده بود پرداخت.

نیلوفر آقایی، با انتشار عکس‌هایی از خود نوشت: «پنج ماهه خودمو بیشتر از قبل دوست دارم... دارم فک می‌کنم چه عجیب و دوست داشتنیه برام که وسط این‌همه احساسات مختلفی که دارم هر روز تجربشون می‌کنم، پشیمونی هیچ جایی نداره.»

اطلاع رسانی او و انتشار تصاویر و ویدیو در اینستاگرام باعث شد که قوه قضاییه جمهوری اسلامی دستور توقیف صفحه اینستاگرام او را صادر کند و تمامی پست‌های او پاک شود. پس از مدتی اینستاگرام او رفع توقیف شد اما تمامی پست‌های او حذف شد.

نیلوفر آقایی کارشناس مامایی در صفحه اینستاگرام خود با انتشار پست‌هایی با محتوای پزشکی، بهداشتی و نکاتی درباره بارداری تلاش کرد که پس از آسیب چشمی به فعالیت‌های حرفه‌ای خود بازگردد.

نیلوفر آقایی کارشناس ارشد مامایی است که روز چهارم آبان ۱۴۰۱ در تجمع کادر درمان در مقابل نظام پزشکی در اعتراض به کشته شدن مهسا امینی در بازداشت نیروی انتظامی، با شلیک مستقیم ماموران یگان ویژه بینایی یک چشم خود را از دست داد.
+46
رأی دهید
-7

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.