شبکه تلویزیونی «من‌وتو» از پایان کار خود در ۱۱ بهمن خبر داد

رادیو فردا: شبکه تلویزیونی خصوصی من‌وتو، مستقر در لندن، روز جمعه ۱۵ دی ماه در حساب کاربری خود در اینستاگرام اعلام کرد آخرین روز پخش برنامه‌های تلویزیونی این شبکه روز ۳۱ ژانویه برابر ۱۱ بهمن سال جاری خواهد بود.

این شبکه تلویزیونی پیش از این در ۲۲ آبان ماه سال جاری در بیانیه‌ای با اشاره به مشکلاتی که در تأمین بودجه با آن روبه‌روست، از احتمال تعطیلی فعالیت خود تا پایان ژانویه ۲۰۲۴ خبر داده بود.

در بیانیه‌ای که به امضای کیوان و مرجان عباسی، بنیانگذاران این شبکه ، منتشر شده بود، به طور قطعی به تعطیلی این شبکه اشاره نشده ولی آمده بود که در صورتی که این شبکه «مجبور به پایان کار خود باشد»، چنین اتفاقی «زودتر از آخرین روز ماه ژانویه سال آینده نخواهد افتاد».

پخش ماهواره‌ای تلویزیون من‌وتو از اکتبر سال ۲۰۱۰ آغاز شد. این شبکه تلویزیونی که محور اصلی آنها تولید برنامه‌های سرگرم‌کننده بود، خیلی زود جای خود را بین مخاطبان داخل ایران باز کرد.

«بفرمایید شام»، «آکادمی گوگوش»، و «استیج» چند نمونه از برنامه های این شبکه تلویزیونی در سال‌های گذشته بود که توجه بسیاری از مخاطبان ایرانی را به خود جلب کرد، اما این شبکه فعالیت خود را تنها به تولید برنامه‌های سرگرم‌کننده محدود نکرد، و مستندهای تاریخی تولیدشده در این شبکه هم بسیار مورد توجه بود.

هنوز مشخص نیست پس از تعطیلی فعالیت‌های این شبکه تلویزیونی، آیا فعالیت من‌وتو در شبکه‌های اجتماعی هم ادامه خواهد یافت یا نه.
+26
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان
  بسیار جای تاسف داره.بدون شک ایران دوست ترین،مردمی ترین،امروزی ترین و رو به جلو ترین شبکه فارسی زبان که در طی این ۱۴ سال فعالیت بشدت موی دماغ رژیم و دیگر دشمنان ایران بود و نقش بسزا و غیر قابل انکاری در رشد فرهنگی و فکری مردم داخل ایران برای دوری هر چه بیشتر از جهل و خرافات بیگانه اسلامی و بازگشت به فرهنگ و اصلالت ایرانی در موازات فرهنگ امروزی دنیای متمدن و سکولاریزم برای ایرانیان داخل کشور ایفا کرد.بهترین مستندهای تاریخی،بهترنی برنامه ها و بهترین رویکرد و نکاه به مسایل مختلف ایران و جهان را داشتند.
  4
  13
  شنبه ۱۶ دی ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.