احمد زیدآبادی: وحید بهشتی مایه شرمساری نوع بشر است

احمد زیدآبادی می نویسد:  فردی به نام وحید بهشتی که به عنوان "فعال سیاسی مخالف جمهوری اسلامی" معرفی می‌شود به دعوت دو نماینده افراطی، در پارلمان اسرائیل حضور یافته و در آنجا سخنانی بر زبان رانده که مایه شرمساری نوع بشر است!

گیلا گاملی‌یل وزیر اطلاعات اسرائیل نیز از حضور بهشتی در پارلمان استفاده کرده تا طرح خود را برای "مهاجرت داوطلبانه مردم غزه" از این سرزمین افشا کند!

دولت اسرائیل برای اخراج مردم نوار غزه از سرزمین خود تحت عنوان "مهاجرت داوطلبانه" به شدت تلاش می‌کند. آنها در واقع نوارغزه را به سرزمین سوخته‌ای تبدیل کرده‌اند که ساکنان غزه برای زنده ماندن، چاره‌ای جز مهاجرت پیش رو نداشته باشند!

مزخرف اینکه بعضی از خاخام‌ها و مقام‌های اسرائیلی، مهاجرت مردم غزه را به عنوان "اقدامی بشردوستانه" توجیه می‌کنند. اگر به واقع، مهاجرت تحت عنوان "اقدام بشردوستانه" قابل توجیه است، چرا راستگرایان تندرو اسرائیلی‌به نقطه‌ای دیگر از جهان مهاجرت نمی‌کنند تا قلب خاورمیانه لحظه‌ای آرام گیرد؟

آمریکا با کوچاندن مردم غزه به شدت مخالفت کرده و نوارغزه را سرزمینی فلسطینی که باید فلسطینی بماند، توصیف کرده است. اسرائیلی‌ها اما استادِ تغییر وضعیت به صورت "امر انجام شده" هستند و معمولاً به رغم مخالفت جامعه جهانی کار خود را پیش می برند!

نقطه‌ای از جهان که اسرائیل به عنوان محل سکونت مردم غزه در نظر گرفته کشور آفریقایی کنگو است؛ کشوری که فقر و نابرابری در آن بیداد می‌کند.

همراهی با این نوع نقشه‌های ضدانسانی با پوشش "فعال سیاسی مخالف جمهوری اسلامی" مایه شرم و ننگ است و به واقع کمترین اعتباری برای این عنوان باقی نمی‌گذارد!

انگار دنیا را کثافت گرفته است!
لینک مرتبط:وحید بهشتی در پارلمان اسرائیل: اسرائیل باید به مواضع سپاه و سایت‌های هسته‌ای در ایران حمله کند
+19
رأی دهید
-71

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران
  شغال مازندران را نگیرد ، جز سگ مازندرانی ، تا حالا مسلمانان فلسطینی می خواستند یهودی ها را بدریا بریزند ، حالا ، یهودی ها می‌خواهند مسلمانان فلسطینی را از فلسطین اخراج کنند . از هر زاویه ای که بقضیه نگاه کنید ،هر دو طرف حق و حقوقی دارند ، مهمترین مسئله، امنیت میباشد ، با وجود اعراب عقب افتاده در کنار یهودی ها ، در منطقه آرامش وجود نخواهد داشت ، بنظرم بهتر است که به هر خانواده عرب فلسطینی آنقدر پول بدهند که بتوانند در یک کشور متوسط خوب خانه بخرند ، شاید نصف بیشتر فلسطینی ها با رغبت مهاجرت کنند و بقیه اعراب را هم در کل سرزمین اسرائیل بصورت پراکنده با خانه و شغل مستقر کنند ، و نوار غزه را هم بعنوان پارک و موزه سرنوشت انسان های عقب افتاده نگهدارند . درسته که وجود اعراب فلسطینی با این ایدئولوژی قرون وسطایی برای بشریت مضر میباشد ، هرچه باشد بعنوان موجود زنده حق و حقوقی دارند .
  10
  24
  ‌پنجشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۲ - ۰۵:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  مرتیکه جاعش!! مگه همین کار رو پیر مراد شما نکرد؟؟ همون خمینی قواد مگه نگفت هر کسی که میخواد از ایران بره؟ برای چی الان بیشتر از ١٠ میلیون خارج ایران داریم؟دیگ به دیگ میگه روت سیاه
  7
  46
  ‌پنجشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۲ - ۰۵:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Azadi@Iran - برمینگام ، انگلستان

  آنکه برای اکثریت ایرانیان دیگر اعتباری ندارد آقای زید آبادی و دوستان اصلاح طلب و چپ ایشان هستند که مرزی در خیانت به ایران نشناختند.
  6
  55
  ‌پنجشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۲ - ۰۵:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  وحید بهشتی کی هست؟
  3
  20
  ‌پنجشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۲ - ۰۶:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  ایران جویدان - جیبوتی، آنگولا

  بعد شما حرمزاده های دزد جنایتکار، آدمکش مایع شرمساری چه نوع موجوداتی هستید اشغلای بی پدر ومادر.
  7
  40
  ‌پنجشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۲ - ۰۷:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  Ali siya - لندن، انگلستان

  hamid41. 1 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا . آقای وطن فروش اول هم خمینی نگفت .هر کس‌ میخواد بره . از کشور بره این حرف شاه بحرین فروش زد .البته شما مفت خورا سواد سیاسیون در حد رضان دیبا است
  45
  7
  ‌پنجشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  Ali siya - لندن، انگلستان
  زر نزن.
  0
  5
  ‌پنجشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.