روزی که خدا در وجود خامنه‌ای حلول کرد؛ در آستانه سال نوی میلادی خامنه‌ای مدعی شد به او وحی شده!

علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی مدعی شده دستکم در یک مورد به او وحی شده است.
روزی که خداوند در وجود خامنه‌ای حلول کردایندیپندنت فارسی،مجتبی دهقانی (نویسنده ارشد - حوزه سیاسی)
شاعری کم‌مایه و سیاستمداری در حاشیه که بهمن‌ماه سال ۵۷ (به تعبیر خودش) به قدرت رسیدن روحانیون را آنچنان عجیب و باورنکردنی می‌دانست که به صورتش سیلی می‌زد که شاید خواب باشد، بالاخره اعلام خدایی کرد.
 
علی خامنه‌ای روز دهم دی‌ماه در دیدار با خانواده قاسم سلیمانی، فرمانده سابق سپاه قدس از جلسه‌ای گفت که بیست و چند سال پیش در حیاط بیت رهبری با فرماندهان سپاه داشت. رهبر جمهوری اسلامی گفت که صحبت‌های «گرم و اثربخش» آن روزش، «سخن خدا» بود که «همین‌طور از زبانم جاری می‌شد».
«توی این حیاط با ۲۰ نفر از فرماندهان سپاه نماز خواندیم. بعد من نشستم روی پله، یک صحبت گرم و گیرایی کردم. قبلا هم فکرش را نکرده بودم. خدای متعال همین‌طور حرف می‌زد. در واقع، زبانِ من بود، حرف خدا بود. خیلی جلسه‌ی عجیبی بود. خیلی تأثیراتی گذاشت.»
 
انتشار این صحبت در فضای مجازی واکنش‌های گسترده‌ای داشت. پیش از این علی خامنه‌ای و اطرافیانش تا مرحله «ارتباطات ویژه داشتن آقا با امام غایب» و «یا علی گفتن در هنگام تولد» را طی کرده بودند.
حتی در نوروز ۱۳۹۹ وقتی علی خامنه‌ای گفت که «لشکر اجنه» در برابر او ایستاده‌اند هم مرحله‌ای دیگر در روایت خامنه‌ای از خودش بود: «نباید هم تعجب کنیم از دشمنی‌ها. خب ما دشمن زیاد داریم...هم دشمنان جنی، هم دشمنان انسی وجود دارند و اینها به هم کمک هم می‌کنند.»
 
اما اعلام حلول خداوند در جسم خامنه‌ای، موردی است جدید و «کرامتی» که او را برای هوادارانش جذاب‌تر هم خواهد کرد. و البته خبر بدی است برای «دشمنان جنی و انسی» او که قاعدتا تا روز ۱۰ دی‌ماه نمی‌دانستند که در برابر خدا ایستاده‌اند و نه صرفا علی خامنه‌ای.
 
برای جمعیت قابل توجه مخالفان خامنه‌ای وضعیت روشن است. اعلام خدایی علی خامنه‌ای در نظر آن‌ها «پرده‌ای جدید از توهمِ بی‌پایانِ دیکتاتور مطلق‌العنان» است.
 
اما زیبایی ماجرا در سمت مجذوبان رهبر جمهوری اسلامی است.
 
برای آن‌ها هنوز مشخص نیست که سطح حلول پروردگار در جسم خامنه‌ای تا چه حد و به چه کیفیتی است. این سوالی است که احتمالا در ۲۴ ساعت گذشته در میان اندک افرادی که دل در گروه خامنه‌ای دارند چالش برانگیز بوده است: آیا خدا هر از چند گاهی با زبان او سخن می‌گوید یا اینکه مرحله حلول فراتر از وضعیت «پیامبری» است و جسم خاکی علی خامنه‌ای همان «تجسد االله بر روی زمین» است.
 
اهمیت تعیین تکلیف این موضوع برای رهروان خامنه‌ای بسیار حیاتی است. اینکه آیا اعمال و کردار و گفتار رهبر حمهوری اسلامی «به تمامی» با اراده خدا است و یا نه، «قسمتی» خدایی است و بخشی دیگر محصول همان ذهن و فکر علی خامنه‌ای فرزند جواد.
 
آیا دستور وارد نکردن واکسن در دوران کرونا، صدور فرمان کشتار در اعتراضات دوران رهبری‌اش، نپذیرفتن نتیجه هیچ‌کدام از فرامینش، تجمیع مطلق قدرت در دستانش، فساد گسترده زیرمجموعه‌اش و مشارکت فعال در کشتار مردم سوریه و عراق هم اراده خدا بوده که از زبان و قلم خامنه‌ای پیاده شده است یا نه. اگر نه کدام یک از این‌ها را خامنه‌ای فرزند جواد انجام داده و کدام را «خداوند حلول‌کرده در جسم خامنه‌ای».  
آیا همه ناکارآمدی‌هایی که مردم ایران به حکومت خامنه‌ای نسبت می‌دهند «نقشه خدا» است برای «رساندن ما به قله» یا «ظلم مردم ایران است به یک خدای دموکرات که در کار کارگزارانش دخالت نمی‌کند» و هرچه خوبی است از او و هر چه بدی از کارگزاران حکومت.  
 
اعمال روزانه خامنه‌ای هم محل پرسش است. آیا خامنه‌ای قضای حاجت می‌کند یا آنچنان که در کره شمالی در مورد کیم‌جونگ اون و پدرش، کیم ایل سونگ گفته می‌شود، نیازی به توالت رفتن ندارند.
 
سوال دیگر اینکه زمان شروع حلول کامل یا جزئی خداوند در خامنه‌ای است: آیا از سال ۱۳۶۸ و تعیینش به عنوان رهبر دوم جمهوری اسلامی خدا بر خامنه‌ای ورود کرد؟ آیا از زمان آغاز ریاست‌جمهوری‌اش در سال ۱۳۶۰ بود؟ یا زمانی که در ایرانشهر گعده‌های پردود شعر و سیاست برپا می‌کرد؟ شاید هم قبل‌تر و زمانی که در حوالی بازار سرشور مشهد در کوچه‌ حوض نصرت‌الملک دیده به جهان گشود؟
 
اهمیت یافتن زمان دقیق برای حلول جسمانی خداوند در علی خامنه‌ای از آن جهت است که نظام رفتاری هواداران با معارضان خامنه‌ای را روشن می‌کند. مثلا می‌توان کسانی که با او در کودکی گلاویز شده‌اند را هم در حکم «محارب با الله» در نظر گرفت یا نه؟ اگر نه کدام یک از آن‌هایی که در دوره‌های مختلف در برابر خامنه‌ای ایستاده‌اند یا به او نقد کرده‌اند را می‌توان محارب دانست؟
 
آیا روح‌الله خمینی در مقام رهبر نخست جمهوری اسلامی می‌دانست که خداوند در جسم خامنه‌ای حلول کرده؟ آیا او نباید سمت رهبری را بلافاصله تسلیم خامنه‌ای می‌کرد؟ اگر او نمی‌دانست خود خامنه‌ای نباید در ملاقات‌هایش این خبر بزرگ را به او می‌داد؟ اگر خامنه‌ای چنین کرده و خمینی نپذیرفته آیا خمینی را هم به این اعتبار می‌توان در حکم «یجادل فی‌الله» خواند و مستوجب عذاب الهی؟
 
موضوع دیگر تداوم حلول خداوند در جسم خامنه‌ای‌ها است. آیا فرزندان خامنه‌ای را هم می‌توان فرزندان خداوند نامید؟ یا اینکه تنها تولید و تولد یکی از آن‌ها بر عهده خداوند است؛ همانی که «خداوند مقدر کرده» که بعد از انقضای جسم پدرش به جای او بر کرسی ولایت تکیه بزند. و از همه مهم‌تر آیا خداوند پس از مرگ علی خامنه‌ای در جسم مجتبی خامنه‌ای حلول می‌کند یا سراغ جسم دیگری می‌رود؟
 
آیا خامنه‌ای همچنان «ولی فقیه» است یا «ربکم‌الاعلی»؟ در قانون اساسی و قوانین موضوعه جمهوری اسلامی التزام داشتن به ولایت مطلقه فقیه نباید به «التزام مطلق به پروردگار ما علی خامنه‌ای» تغییر یابد؟ در این صورت آیا باید قانون اساسی جمهوری اسلامی بازنگری شود؟ آیا برای بسط اراده خداوند روی زمین نیاز به رای مردم هست؟
 
اگر خداوندِ حلول کرده در جسم خامنه‌ای از خیر قانون اساسی نگذرد: آیا خداوند از طریق معجزه این تغییر قانون اساسی را انجام می‌دهد یا به وسایل دنیوی مانند انتخابات متوسل می‌شود تا اراده «انسان‌ها و عوام» هم زایل نشود؟
 
به هر ترتیب حادثه ۱۰ دی ۱۴۰۲ برای آن‌ها که بر سر سفره خامنه‌ای نشسته‌اند بسیار تعیین کننده است. خداوند پس از ۱۴۰۰ سال دوباره در جسم بشر حلول کرده است.
 واکنش‌های گسترده به ادعای خامنه‌ای؛ از «نایب امام زمان» بودن تا پیامبری و زبان خدا شدن
+8
رأی دهید
-91

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  فیل دانا - سیدنی ، استرالیا

  چندش آخوند دوزاری
  3
  107
  ‌چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲ - ۰۰:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  زمان عملیات خیبر با مادام بود ؟ فاطی تو را به اون ایمان دروغین ات، این دفعه برای این مردک خودخواه وجاه طلب دروغین شادی نکن ، کف نزن و هورا هم نکش اگر فکر میکنی که آزاده ایی
  3
  79
  ‌چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲ - ۰۰:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  اولین بار محمد در غار حرا بهش وحی شد و خدا درش حلوا کرد ، مفعول هم اولین بار در بشکه فیضیه و بعد حمام منصوری و اخیراً هم که سعید طوسی و آخر هم عزرائیل !! توهم و خودشیفتگی و خودبررگ بینی وجود متعفن این اهریمن مذهبی رو فرا گرفته و خودش هم بی اطلاع !!
  11
  95
  ‌چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲ - ۰۱:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Ginger - چگو، اسپانیا

  خوب به سلامتی همه ،خامنه ای آخرین میخ تابوت متحرک اسلام در ایران را هم کوبید و آماده دفن کرد دیگر مشخص شد که به این نوه حضرت محمد هم مثل حضرت محمد وحی نازل شده و حضرت محمد آخرین پیامبر نبوده و خود خدا قرار است از طریق جسمی ناقصی دارم در جهان جلوس بکند البته به کمک موشک چین و روسیه و پول های آزاد شده میلیارد دلاری
  3
  86
  ‌چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲ - ۰۱:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  کو حق - ولینتون، نیوزلند

  بیت رهبریتم بکن قبله شیعها از هفته دیگه ،خدای که به تو وحی کرده حتماساخت پاتایای مگه نگه فاطی
  3
  79
  ‌چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲ - ۰۲:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  Esperanto - لندن، انگلستان

  رفسنجانی تو اون دنیا روزی صدبار خودش رو لعن و نفرین میکنه و میگه عجب غلطی کردم اینو رهبر کردم. مگه خودم چیم کم بود؟
  1
  47
  ‌چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  فقط تکبر و خودشیفتگی خامنه‌ای را به این سو برده که چنین مزخرفاتی بگوید که خدا از طریق زبان ایشان صحبت کرده!
  2
  48
  ‌چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  مهدی52 - روتردام، هلند

  الدنگ روزگار اگر اون روباه مکار هاشمی رفسنجانی اون دروغها رو سرهم نمیکرد که تو خودت هم اذعان کردی که این کت برایت خیلی گشاد است الان حداکثر آستان قدس رضوی دستت بود و درحال این مال من این مال تو و 🖕مال مستضعفین بودی.
  2
  35
  ‌چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  کیانپور - ونکوور، کانادا
  همان حرفی که استالین مائو تسه تونگ و کیم ایل سونگ زدند خامنه ای به روشی دیگر همان حرفها را می زند.
  0
  17
  ‌چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  آهنگ رهایی - وایاکیل، اکوادور
  اگر به حقیقت دین دارید(حزب‌الله ها)حکم مرتد بودن این شیطان قطعی هست
  1
  14
  ‌چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - برابراند ، دانمارک
  سخنان رهبر مقتدر، کلام خداوند از قرآن است.
  20
  3
  ‌چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  آهنگ رهایی - وایاکیل، اکوادور
  در قرآن مفسد فیالارض به کسی گفته میشود که در زمین خونریزی می‌کنه .حال دو نوع خونریزی داریم ۱کسی که با اسم خودش خونریزی میکند ۲کسی که به اسم خدا و دین خونریزی میکند که جرم دومی هزاران برابر هست.و در ضمن اگر حرفهای اون بر اساس قرآن هست مگر در قرآن در جواب کافران که گفتند چرا به ما فرشته ای یاوحی نازل نمیشود گفته نشده که هیچ بشری شایسته دریافت وحی نیست
  0
  6
  ‌چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  آهنگ رهایی - وایاکیل، اکوادور
  کافران(افرادی که کتاب الهی دارند و از آن برداشت غلط میکنند و برای امیل خود از آن سواستفاده میکنند)اعمالشان در نظرشان زیبا جلوه میکند.تقوا=از خدایی کردن و به جای خداوند حکم کردن پرهیز گردن که این شیطان هم کافر هست هم مفسد فی الارض و تقوا هم ندارد
  2
  6
  ‌چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - برابراند ، دانمارک
  جنابعالی اشتباه برداشت کرده‌اید. رهبر معظم و مقتدر انقلاب از کلام‌الله مجید تلاوت می‌کرده‌اند. سوره مبارکه مزمل 20: فَاقرَؤُوا مَا تَیَسَرَ مِنَ القُرآنِ: پس به اندازه‌ای که برای شما ممکن است از قرآن تلاوت کنید.
  10
  0
  ‌چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران
  چرا در طی بیست و چند سال این راز مهم را خامنه ای فاش نکرد ؟!؟ حالا چرا این راز را به خانواده سلیمانی گفت !؟! خدا بعد از حرف زدن با زبان خامنه ای ، از کجای خامنه ای خارج شد ، شاید خدا هنوز در شکم خامنه ای مانده باشد !!
  0
  6
  ‌چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  پفیوز دروغ میگه.من زمانیکه اون میگه مرخصی داشتم و کار و بارم را به دست شیطان داده بودم.
  0
  7
  ‌چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  خدای شیعه طوری که خامنی میگه همجنس بازه چون مثل باجناق تو از پشت چسپیده بوده به خامنی و تو گوشش یاسین میخونده.خاک بر سر تو اون رهنر مفعول و چلاق تو
  0
  6
  ‌چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  آهنگ رهایی - وایاکیل، اکوادور
  این را باید به رهبر جناب عالی می فرمودید به نظر من ایشون توانایی پایینی از توان و درک دارن
  0
  6
  ‌چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.