آخرین تصاویر دوربین مداربسته از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در روز فوت وی

غلامعلی رجایی سیاستمدار ایرانی و  مشاور آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی این ویدئو از آخرین حضور و لحظه ورود وی به مجمع تشخیص مصلحت نظام را منتشر کرد.

رجایی در توضیح این ویدئو نوشت:

«این فیلم از آخرین فیلم های روز آخر عمر مبارک ایشان است .همانگونه که بارها درمصاحبه ها وسخنرانی هایم گفته ام ایشان در آن روز همانند روزهای قبل کاملا سرحال بودندو ۳۸ پله را از طبقه همکف تا طبقه اول دویدند و به اتاق کارشان رفتند و من که هر روز دیدن این صحنه برایم جالب و زیبا بود در این روزهم همانگونه که درفیلم ملاحظه می فرمایید حین بازگشتم به اتاق کار به پشت سرم نگاه می کنم تاشاهد لحظه زیبا و شورانگیز دویدن ایشان باشم. چه کسی باور می کند هاشمی ۸۲ ساله در چنان وضعیتی ازسلامتی قرار داشت که هر روز پس از ورود به مجمع برای رفتن به اتاق کارش از طبقه همکف به طبقه اول کاخ مرمر ۳۸ پله را شتابان می دوید!»

 پی‌نوشت و توضیح ضروری:

این ورود اکبر هاشمی به صحن کاخ مجمع تشخیص است که اشتباهاً در فضای مجازی ورود به کوشک و محوطه استخر که منجر به فوت او شد نشر و باز نشر میشود.

اکبر هاشمی پس از دفتر خود در مجمع و بعد از دیدن دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر وقت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به کوشک رفت.
+10
رأی دهید
-32

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  به امید فردایی بهتر - تهران، ایران

  به درک، باید همان اوائل انقلاب به درک میرفت حیف دیر به درک رفت ولی باز هم جای شکرش باقیه، از آخوند جماعت هر چیزبره زیر گِل، هر چند گِل آلوده میشه، باز هم خوبه
  0
  43
  ‌سه شنبه ۱۲ دی ۱۴۰۲ - ۰۴:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.