دزدان دریایی با لباس نظامی در جزیره لارک

مهر: فرمانده مرزبانی هرمزگان، گفت: پرونده قضایی درخصوص دستگیری دزدان دریایی، تشکیل و مراتب تحت بررسی و پیگرد قانونی است.

فرمانده مرزبانی هرمزگان، از دستگیری دو سارق دریایی در شهرستان قشم خبر داد.

به گزارش مهر، سردار بهادر اسماعیلی عصر روز گذشته (پنجشنبه) در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: با هوشیاری و اقدامات فنی و عملیاتی دقیق، اعضای باند سابقه داری که اقدام به سرقت مشک‌های ماری در دریا می‌کردند توسط مرزبانان پایگاه دریابانی قشم متلاشی شدند.

وی گفت: اکیپ گشت دریایی پایگاه دریابانی قشم در راستای تأمین امنیت کشتی‌ها و شناور‌ها در حوالی ۶ مایلی شرق جزیره لارک، در حال گشت زنی متوجه تحرکات مشکوک یک فروند قایق در سطح حوزه می‌شوند که سریعاً شناور متخلف را شناسایی و توقیف می‌کنند.

سردار اسماعیلی افزود: مرزبانان در بازرسی از این شناور متخلف اقلامی شامل یک دستگاه بی سیم دستی، ۲ قبضه اسلحه کلاش، یک قبضه کلت، ۲ خشاب کلاش حاوی ۵۶ فشنگ، ۵ فشنگ کلت کشف و ضبط کردند.
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان اضافه کرد: با اقدامات فنی و اطلاعاتی دریابانان قشم، مشخص شد که یک فروند قایق تندروی غیر مجاز است. دو سارق دریایی که سابقه دار هستند در این خصوص دستگیر و از آنان ۵ دست البسه نظامی، کشف و ضبط شد.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان اظهار داشت: پرونده قضایی در این خصوص تشکیل و مراتب تحت بررسی و پیگرد قانونی است.
+19
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران

  این دزدان دریایی ، حتما سابقه سپاهی دارند . دزدی که سابقه سپاهی نداشته باشد ، که دزد مهمی نیست و آفتابه دزد است .
  10
  76
  جمعه ۰۸ دی ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.