فرمانده کل سپاه: هنوز انتقام کشته شدن قاسم سلیمانی را نگرفته‌ایم

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت که بر خلاف سخنان سخنگوی سپاه، جمهوری اسلامی هنوز انتقام کشته شدن قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس را نگرفته و افزود که «ما به وقتش این کار را انجام می‌دهیم». او افزود انتقام کشته شدن سلیمانی «در فضای خاص خود انجام خواهد شد».

العالم نوشت: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: عملیات طوفان الاقصی، یک عملیات کاملاً فلسطینی بود و توسط فلسطینیان اجرا شد و هیچ جریان خارج از فلسطین در ایجاد این شگفتی بزرگ مداخله نداشت.

وی افزود: دیروز از زبان سخنگوی سپاه مطرح شد که عملیات طوفان الاقصی انتقام از شهادت حاج قاسم بود، این دو موضوع از هم مستقل هستند. طوفان‌الاقصی از انتقام ما مستقل خواهد بود و در آنجا ما به عاملان و آمران شهادت حاج قاسم و ابومهدی المهندس کار داریم.

وی افزود: طوفان الاقصی واکنش فلسطینیان به ۷۵ سال جنایت و کشتار صهیونیست‌ها و شکستن یک بغض ۷۵ ساله بود، البته ما مسلمان هستیم و تا انتها کنار فلسطین می‌مانیم.

سرلشکر سلامی تصریح کرد: اگرچه جبهه مقاومت در راهبرد فصل مشترک دارند، اما هر جبهه یک هویت ملی نیز دارد. انصارالله در سطح عملیات، خودش تصمیم می‌گیرد و به ما ربطی ندارد. گروه مقاومت در عراق یک هویت عراقی دارد، در حالی که ما به جبهه مقاومت متصل هستیم اما خودشان صاحب اراده هستند و در لبنان حزب الله نیز همانگونه است.

وی افزود: ما در عمل خود صادقیم، ما یک نظام رسمی و مقتدریم؛ وقتی هواپیما بدون سرنشین آمریکا را زدیم، گفتیم. وقتی در اربیل خانه و لانه صهیونیست‌ها را منهدم‌کردیم، گفتیم. ما هر عملی انجام دهیم می‌گوئیم و نمی‌ترسیم.

فرمانده کل سپاه گفت: بنابراین رسماً اعلام می‌کنم طوفان الاقصی کاملاً فلسطینی بود. فلسطین توانمند است و حماس و جهاد در فلسطین سلاح تولید می‌کنند. این مقاومت پایان ندارد، آنچه پایان دارد تحمل رژیم صهیونیستی است. به زودی فلسطین پیروز و دشمنان جهان اسلام با سرافکندگی صحنه را ترک می‌کنند.
+2
رأی دهید
-68

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  Stopmindcontrol - سائو پائولو، برزیل

  حاضرم شرط ببندم که این بوگندو ماهی یکبار هم مسواک نمیزنه
  1
  63
  ‌پنجشنبه ۰۷ دی ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  چندبار چندبار میگیرین !!؟ یکبار که پایگاه الاسد رو موشک بارون کردین ، البته قبلش به آمریکائیها ندا دادید که میخواین اسد رو بزنین ، بعدش هم که هواپیمای اوکرائینی رو با سرنشینان بیگناهش با دو موشک زدید ! این دو بار و آخریشم که شریف ناشریف گفت حماس انتقام کتلت رو از اسرائیل گرفت !! یعنی هنوز این انتقام گرفته نشده ، پفیوز ابله !؟
  1
  65
  ‌پنجشنبه ۰۷ دی ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Persian2600 - استکهلم، سوئد

  هاها، بلاخره اسکلهای کثیف بوگندو تصمیم بگیرید آیا انتقام کتلت سلیمانی رو گرفتید یا نه؟ البته نپرسیده هم میتونم بگم که شما خ.یشو ندارید حتی فکر انتقام گرفتن رو بکنید.
  3
  41
  ‌پنجشنبه ۰۷ دی ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  juvel - اسلو، نروژ

  مگه وجودشو دارین ؟؟🤣🤣. این هارتو پورتاتون دیگه اثری نداره ، ای مرگ بر تک تکتون ، مرگ بر اون خامنه عنی چلاقتون !
  1
  43
  ‌پنجشنبه ۰۷ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  saeed scotland - لاس وگاس، ایالات متحده امریکا

  کلیه پروازهای داخلی و خارجی منتظر انتقام اینها باشند
  0
  44
  ‌پنجشنبه ۰۷ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  زنده باد رضاشاه دوم‌ پهلوی - پاریس، فرانسه

  آقا جان پدر و مادر نداشته ات کاری به کار هواپیماهای مسافربری نداشته باشید!
  0
  41
  ‌پنجشنبه ۰۷ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  حاجی عجله نکن، صبر کن چند تا سردار دیگه از جمله خودت هم به درجه رفیع نایل بشوید و انتقام همه را یکجا بگیرید که در مصرف وقت و سوخت هم صرفه جویی بشود! تازه خدا را چه دید؟ یک وقت دیدید مقام معظم هم به این درجه نائل شد!! بگذارید انتقام سخت سورون را یکجا برگذار کنیم همه دور هم بیشتر هم خوش میگذرد!!
  0
  38
  ‌پنجشنبه ۰۷ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  ایران جویدان - جیبوتی، آنگولا
  هنوز در حال گرفتنن، بابا گا . خودتونو شما که ت. ندارید اخه چرا هی زرزر می کنید، یخورده دندوناتونو بیشتر تیز کنید شاید یه گازم از زیر دمشون زدید😂
  0
  19
  ‌پنجشنبه ۰۷ دی ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.