این ملای ترکیه‌ای می گوید خواب آنگلا مرکل را دیده

یک مُلای اهل ترکیه می گوید من خواب دیدم در یک سالن بزرگ وشلوغ درکنار اردوغان و آنگلا مرکل بودم و بعد از اینکه خانم مرکل موی ریش پیامبر را دید، آن را بوسید و به چشمانش مالید!

‏این ملا ادعا می کند مویی که در اختیار اوست موی ریش پیامبر است و این مو بوی بسیار شگفت انگیزی دارد و در ادامه می گوید به نوک مو پیامبر نگاه کنید که چگونه دوشاخه شده و بلند می شود.
+4
رأی دهید
-34

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  شب جای ابگوشت و سیب زمینی کالباس بخور درست میشی
  0
  32
  ‌سه شنبه ۰۵ دی ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  انچه محمد می گفت در مورد نازل شدن ایات قران به او از طرف خدا است , همه اش سرچشمه از رویاهای خودش بود و منتخب شدنش به پیامبر و رسول خدا هم از توهماتش بود, این اخوندها هم به خوبی میدانن هرانچه در مورد اسلام و مذهب دیگر است دروغی بیش نیست ولی چون کار و کاسبیشان و شخصیت و هنرشان شده دروغ گفتن و فریب دادن مردم خیلی افتخار میکنن اگه یک دروغ مثل ان دروغ را پخش کنن که شخصیتی مثل صدر اعظم سابق المان را نام ببرد و بگوید در خواب دیده و این پشم که از محمد پیامبر اسلام است را بوسیده و به چشمش مالیده . این اخوند از طریق اینگونه دروغها میتواند اعتبار برای ان مو بیابد. کاش میشد DNA از این تارمو میگرفتن که معلوم شود این مو متعلق به چی هست شاید متعلق به یال اسبی باشد یا متعلق به حیوان دیگری باشد امکان دارد این مو نه از محمد پیامبر اسلام باشد نه از انسانی دیگر باشد !
  0
  24
  ‌سه شنبه ۰۵ دی ۱۴۰۲ - ۰۰:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۰
  GORG AMERICAN - واشنگتن دی سی، ایالات متحده امریکا

  نمیدونم تو ترکیه چه خیره که هر روز از لوازم یدکی محمد رونمایی میکنن!!چند روز پیش هم از مدفوع محمد و چند روز بعدش از .....
  0
  29
  ‌سه شنبه ۰۵ دی ۱۴۰۲ - ۰۱:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  چی زدی قبل از خواب دو تا پیک راکی ؟
  0
  33
  ‌سه شنبه ۰۵ دی ۱۴۰۲ - ۰۱:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.