جان‌باختن یک ملی‌پوش فوتبال زنان ایران و مصدومیت دو فوتبالیست

 مرگ یک بازیکن فوتبال زنان در حادثه رانندگیصدای آمریکا: یک حادثه رانندگی در ورودی شهر بم منجر به کشته شدن ملیکا محمدی، عضو تیم ملی فوتبال زنان ایران و مجروح شدن دو زن فوتبالیست دیگر شد. این حادثه در بامداد امروز یکشنبه روی داد.

بنا بر گزارش رسانه‌های داخلی، علی طاهری، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی بم در این ارتباط گفته است: «واژگونی خودرو تیبا در ورودی شهر بم، یک فوتی (ملی پوش فوتبال بانوان) و سه مصدوم داشت.»

به گفته این مقام درمانی استان کرمان، «فوت یکی از سرنشینان در محل حادثه بوده که در زمان تصادف جان‌باخته و ۲ سرنشین خانم (فوتبالیست) و راننده که آقا بوده در این حادثه مجروح شدند که حال عمومی مجروحان مساعد گزارش شده است.»

در این حادثه که ملیکا محمدی ۲۳ ساله هافبک تیم فوتبال خاتون بم و عضو تیم ملی فوتبال زنان ایران جان خود را از دست داد، بهناز طاهرخانی ۲۸ ساله و زهرا خواجویی ۲۴ ساله دیگر بازیکنان تیم فوتبال «خاتون بم» نیز زخمی شدند.

نعیم مفلحی، رئیس پلیس راه بم - زاهدان نیز در این ارتباط مدعی شده است: «بی‌توجهی به جلو، خستگی و خواب آلودگی راننده» و همچنین «تخطی از سرعت مطمئنه» علت واژگونی خودرو بوده است.

این توضیحات در حالی است که «دوراهی باغچمک» در ورودی شهر بم (محل بروز حادثه)، از مناطق «حادثه‌خیز» است که به دلیل ناایمن و «غیراصولی» بودن این محور حوادث متعدد مرگبار رانندگی در مسیر آن ثبت شده است.

از سوی دیگر، خودروی حادثه دیده نیز «تیبا» بوده که جزو خودروهای «تولید داخل» و فاقد اصول ایمنی و استانداردهای جاده‌ای از سوی کارشناسان اعلام شده است.
+3
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.