(ویدیو) بابانوئل پس از سقوط از ساختمان ۲۴ طبقه، جان باخت

مردی که با پوشیدن ردایی قرمز رنگ به سبک بابانوئل‌های روسی لباس پوشیده بود، در یک برنامه نمایشی ناموفق از ساختمانی ۲۴ طبقه سقوط کرد و در مقابل چشم تماشاگران و همسر و فرزندش جان باخت.
 
شاهدان این حادثه دردناک در شهر چیابینسک روسیه، ابتدا تصویر کردند که سقوط آزاد بابانوئل روسی برنامه‌ریزی شده بوده است، اما پس از اطمینان از مرگ او در وحشت فرورفتند.
 
قربانی این حادثه، کوهنوردی با تجربه که در بستن طناب‌های ایمنی به خود دچار خطا شده بود، توصیف شده است. شرکت ساختمانی برگزار کننده این رویداد بابت این سقوط مرگبار معذرت خواهی کرده است.
+21
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۴
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه
  رهبر مفعول یا همان بابا نوئل رژیم تبهکار ملاها بمیره برات تاواریش
  4
  22
  شنبه ۰۲ دی ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  ایران جویدان - جیبوتی، آنگولا
  روسه دیگه چه انتظاری میشه ازش داشت، یکی از الاغترین ملتهای دنیا، صد در صد یه بشکه وتکا زده به بدن بعد اومده میمون بازی در بیاره 😂
  4
  19
  شنبه ۰۲ دی ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  ۱) توضیح مربوط به پاراگراف دوم در متن بالا - شهری با نام "چیابینسک" در روسیه وجود ندارد، و بلکه نام‌ش هست "چلیابنسک - Chelijabensk"، و خود روس‌ها به آن می‌گویند؛ "چلیابنسک، شهر مردان خشن". ۲) چند ماه پیش در چند کامنت مفصل توضیح داده بودم، که اکنون نتوانستم آن مطلب را پیدا کنم. برای بار چندم، خلاصه بگم، که مورد این ویدیو را صد درصد نمی‌دانم، اما در بسیاری موارد، جوان‌های پسر و مردان روس (چه در روسیه و چه به‌ویژه در اکراین)، مست می‌کنند، بعد به نشان "قهرمان بودن"، از جایی‌ بلند می‌خواهند به پایین بپرند، و یا در تابستان که باشد، در حال مستی، به جایی‌ که در دریاچه نوشته شیرجه ممنوع است می‌پرند، و در بسیای موارد، بخاطر پرت شدن از جایی‌ بلند، و یا شیرجه به جایی‌ غیر‌قانونی، فوت می‌شوند. کلا خانم‌های روس، خیلی‌ عقلشان از مردهای روس بیشتر است. مردان روس، مردانگی را به‌انجام کارهای خرکی می‌دانند (متاسفانه). پی‌نوشت؛ یک ویدیوی دیگر هم از پرت‌شدن دختری روس از ساختمان بود، که او هم بی‌شک مست بوده، و "توهم قهرمانی" به سرش زده بوده.
  0
  14
  شنبه ۰۲ دی ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن
  شاید هم بیچاره از مخالفین پوتین بوده ، چون یکی از راههای معمول در حذف فیزیکی مخالفین در روسیه ، پرتاب از ساختمانهای بلند به بیرونه !!
  3
  18
  شنبه ۰۲ دی ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  الاغ زیادن ولی پالان دوز کم هستند !
  0
  5
  یکشنبه ۰۳ دی ۱۴۰۲ - ۰۰:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.