ابعاد تازه بزرگ‌ترین فساد تاریخ ایران؛ ورود چای سرطان‌زا به بازار

به رغم افشای بزرگ‌ترین فساد تاریخ ایران، همچنان هیچ‌یک از مقام‌های ارشد جمهوری اسلامی مسوولیت این فساد را برعهده نمی‌گیرد. یک نماینده مجلس فاش کرده پس از کشف فساد، با چای دبش، بانک مرکزی باز هم ششصد میلیون دلار ارز دولتی به شرکت چای دبش داده.

+43
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  خردگرا - برن، سوییس

  اصولن ساخته شدن نطفه ملایان با نجاست و پلیدی آغشته بوده، هیچ فرقی هم مابین ملای خوب و بد وجود ندارد، ملای خوب اونه که وجود خارجی نداشته باشه.
  5
  60
  ‌سه شنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  همه میدونند این شیاطین هر جنایتی میکنند تا درآمد و سود کسب کنند تا در قدرت بمانند،بخور بخور کنند و ایدیولوژی شیطانی اسلامیشان را در منطقه پخش کنند.مافیای سپاه جنایتکار دست در دست آخوندهای حـ... و شیاد، پست ترین و شریر ترین حکومتی هستند که در تاریخ ایران وحتی تاریخ کل این منطقه حاکم بوده.ایکاش مردم شکاکی ،منفعت طلبی،خودخواهی و لجبازی را کنار میکذاشتند و با اتحادی حتی موقت، بجای دعواها و حرفهای مفت و تفرقه برانگیز سر آینده حکومت وگذشته و جنگ و جدالهای سیاسی، حمله و حسادت به این و آن ،(که دقیقا خواسته آخوندها و سپاهیان هست) شر این شیاطین جنایتکار را از مملکت میکندند بعد میشستند سر اینکه کی سرکار باشه دعوا میکردند.
  2
  29
  ‌سه شنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.