ترکیش ایرلاین: ضمانت نامه های بانکی بانک ملی و بانک تجارت معتبر نیستند!

دیده بان ایران: به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ آژانس های مسافرت هوایی با کارشکنی جدیدی از سوی دفتر نمایندگی هواپیمایی ترکیه در تهران روبرو شده اند.

بر اساس گزارش های متعدد مدیران دفاتر خدمات مسافرتی فروش بلیت هواپیما، دفتر هواپیمایی ترکیه به آن ها اعلام کرده ضمانت نامه های بانکی بانک ملی اعتبار ندارد و آن‌ها را نمی‌پذیرد.

پیگیری خبرنگار دیده‌بان ایران نشان می دهد شرکت هواپیمایی ترکیه علاوه بر بانک ملی، ضمانت نامه بانک تجارت را نیز نمی‌پذیرد و آژانس ها را مجبور کرده از ۳ بانک خصوصی ضمانت نامه بگیرد و تغییر ضمانت‌نامه هزینه‌های قابل توجهی برای آژانس‌ها دارد.

پیش‌از این دادن بلیت‌ هواپیما به مسئولین و دور زدن نظام مالیاتی کشور توسط ترکیش ایرلاین خبرساز شده بود.

در این میان، سکوت مسئولین وزارت راه و عدم نظارت جدی سازمان هواپیمایی کشوری بر فعالیت‌های ترکیش‌ایرلاین به شائبه‌‌ها و ابهامات افزوده است.
+33
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  من که سالهاست با ترکیش دیگه پرواز نمی گیرم. کیفیت پایین خدمات ضعیف و برخوردها بخصوص از استانبول به ایران خیلی بد هستش.
  13
  28
  ‌سه شنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۱:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  Butler - سیدنی، استرالیا

  آشنایی تعریف میکرد که در زمان دانشجویی قبل از شورش ۵۷ با ۲ تن از دوستانش قصد سفری سه روزه از تهران به شیراز را داشته. در آژانس هواپیمایی به او میگویند که تمام بلیط ها برای آخر هفته به شیراز فروخته شده‌اند ولی اگر بخواهد امکان خرید سه بلیط به لندن برای آخر هفته با قیمتی تقریباً برابر مهیاست. فکرش را بکنید ملت بجای شیراز می‌توانستند بدون ویزا آخر هفته بروند لندن!. نتیجه گیری اخلاقی: لعنت به هرچه ۵۷تی بیشرافتی که هنوز هم بر آرمانهای ۵۷تش اصرار دارد.
  8
  37
  ‌سه شنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۳:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  آیا هرگز به این فکر کردید که چرا تنها شرکت هواپیمایی خارجی که به ایران مسافر می برد ترکیش ایر است؟! ( و تا حدودی قطر). وابستگان این شرکت بر تمام ارکان هواپیمایی ایران تسلط کامل دارند، و همه ی شرکت های اروپایی را از میدان بدر کرده اند، و نرخ بلیط های خود را دو چندان کرده اند.
  4
  2
  ‌سه شنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.