یک خودروی ناشناس به کاروان خودروهای جو بایدن کوبید

جو بایدن لحظاتی پس از شنیدن صدای تصادف. یورونیوز: در حالی که جو و جیل بایدن، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا و بانوی اول این کشور، یکشنبه شب در حال خروج از یک ستاد انتخاباتی در «ایالت دلاِور» بودند، خودرویی به یک ماشین شاسی بلند پارک شده که از کاروان خودرویی آقای بایدن محافظت می‌کرد، برخورد کرد.
نه رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا و نه بانوی اول این کشور آسیبی ندیدند.

این نقض امنیتی درست چند دقیقه بعد از ساعت ۸ شب به وقت محلی و در لحظه‌ای که آقا و خانم بایدن در حال ترک ستاد مرکزی «بایدن و هریس» در شهر ویلمینگتون بودند، اتفاق افتاد.
بانوی اول آمریکا در حال خروج از ستاد انتخاباتی و لحظاتی قبل از برخورد خودرو به کاروان بانوی اول ایالات متحده آمریکا تعطیلات کریسمس را به خبرنگاران تبریک گفت و سوار خودروی ریاست جمهوری شد. لحظاتی پس از اینکه رئیس جمهور به سوال خبرنگاران پاسخ داد، ناگهان یک خودروی سدان نقره‌ای‌رنگ  با شماره پلاک دلاور به خودروی شاسی بلندی برخورد کرد که به نظر می‌رسید از کاروان رئیس جمهوری محافظت می‌کرد.
خودروی سدان نقره‌ای و ماموران امنیتی به دور آن خبرنگاران صدای برخورد شدیدی شنیدند و بایدن را دیدند که با حالتی متعجب همچنان در بیرون خودرویش ایستاده بود. ماموران امنیتی به سرعت اطراف این خودروی سدان را احاطه کردند و اسلحه‌های خود را بر روی راننده که دستانش را بالا برده بود کشیدند. در همین حال، خبرنگارن نیز به سمت خودروهای خود مشایعت شدند.
نگاه متعجب بایدن پس از این حادثه در نهایت آقای بایدن نیز سوار خودرو شد و کاروان همراه وی در ساعت ۲۰:۰۹ به وقت محلی آمریکا صحنه را ترک کرد و ۱۱ دقیقه بعد به اقامتگاه خود رسید.

هیچ جزییات دیگری در دسترس نیست و سرویس مخفی آمریکا نیز هنوز اظهار نظری در این رابطه نداشته است.
+18
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  حیف ماشین نبود که حروم دو تا گاری اسقاطی شد
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.