چگونه مش قربونعلی با تحصیلات پنجم ابتدایی، صاحب ماشین‌سازی تبریز شد؟

امیر فرشاد ابراهیمی در توئیتر نوشت: مش قربونعلی‌های اقتصاد ایران ؛ مش قربونعلی، پیرمردی که حتی تحصیلات پنجم ابتدایی هم ندارد و ۴۵۶ میلیون دلار از دولت ارز دولتی گرفته و در بازار آزاد فروخته است!

در ادامه با سود حاصله، شرکت ماشین سازی تبریز در سال ۹۷ به قیمت کارشناسی سال ۹۴ به مش قربونعلی واگذار می‌شود! مش قربونعلی کیست؟ چرا در تمام رسانه‌ها و حتی صحن دادگاه هم از «مش قربانعلی» یاد می‌شود؟
مش قربانعلی با نام واقعی «قربانعلی فرخزاد» با تحصیلات پنجم ابتدایی از او‌ حتی با عنوان «آقای دکتر» هم نام برده می‌شود، وی از خاندان مشهور فرخزاد است و ارتباطات بسیار زیادی با نیروهای امنیتی از دهه ۶۰ تا بحال داشته است، هرجایی لازم باشد خود را از بستگان فروغ و فریدون فرخزاد می‌خواند و‌ هر جایی هم لازم باشد خود را فرزند سر آشپز کاخ نیاوران نام می‌برد که پدرش اولین کسی است که در کاخ را بر روی انقلابیون در بهمن ۵۷ باز کرده است .

قربانعلی فرخزاد در حالی گفته می‌شود که اکنون در زندان است که سال گذشته عکس‌هایی از وی در تفلیس منتشر شد، مقام‌های قوه قضائیه اعلام کردند در مرخصی استعلاجی است اما پاسخ ندادند که بر فرض صحت آیا همه زندانیان در دوران مرخصی می‌توانند به خارج از کشور سفر بکنند یا خبر؟ ما هنوز نمی‌دانیم‌ مش قربانعلی از مرخصی در تفلیس به ایران بازگشته یا خیر؟
+37
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران

  مملکت بوسیله مش علی قربون های بیسواد و مش علی خامنه ای ها مفعول دزد میچرخد .
  5
  91
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  علی مفعول و چهار هزار دزد رژیم ! بر اساس داستان ، علی بابا و چهل دزد بغداد !
  2
  51
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۲ - ۰۱:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  اگر لیاقت ما چیزی بهتر از مش قربون علی ها بود در این چهل و چند سال کاری کرده بودیم. فعلا که از شدت بی مایگی مملکت کوروش رو تقدیم ایل خائنها و دزدها کردیم و ککمان هم نمیگزه!
  0
  51
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۲ - ۰۳:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران

  بعدشم بگو که به کی دادن ماشین سازی رو و زنوزی و دار و دسته اش چه نقشی در برنامه پان ترکیسم اردوغان و دستگاه امنیتی اردوغان داره. جاسوس دو طرفه
  4
  30
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۲ - ۰۳:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  ایران جویدان - جیبوتی، آنگولا

  همنطور که خمینی بی ناموس با آفتابش صاحب یه مملکت شد، تا مردم ایران امام حسین و… دارن اینجور افراد هم کل هست ونیست مردم رو.
  3
  43
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۲ - ۰۷:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.