سخنان بهرام رادان و حامد بهداد درمورد تولید امید و ارزآوری با تولیدات سینمایی برای یک میلیارد مسلمان

بالاترین: اقایان رادان و بهداد؛ دولت به دنبال خرید اعتبار هرچند حداقلی و بی ارزش از شما بود و شما آن را دودستی در اختیارشان قرار دادید.

از این نشست‌ها بارها برگزار شد و خود شاهد بودید مردم چه واکنشی نسبت به مدعیانی داشتند که ادعای مردمی بودن دارند و سر بزنگاه در کنار عوامل قدرت عکس یادگاری می‌گیرند.

در آن مراسم صمیمانه به جز شما بقیه شرکت کنندگان سیاهی لشکرهایی بودند که همیشه منتظر فرصت برای خودنمایی و گرفتن پاداش حداقلی در ازای خودفروشی هستند اما دقیقا تیترهای حکومتی فقط با نام شما به دنبال بزک دولتمردان سرکوبگر رییسی هستند.

اینکه از روی فشار یا با اختیار به این مراسم رفتید در حالی که همکاران و دوستان دیروزتان دیگر نه مجوز کار دارند و نه مجوز خروج، بدانید ارزش نفرت مردم و خرید چند نقش بیشتر را نداشت.
+5
رأی دهید
-82

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران

  آقایان رادان و بهداد ، هرچه زودتر بدنبال یک شغل شرافتمندانه باشید ، از جمهوری نکبت اسلامی آبی برای شما گرم نمیشود ، ج.ا را با هنرمندان واقعی سر و کاری نیست ، پس از سواستفاده از موقعیت شما در اولین فرصت مانند کهنه حیض شما را بدور خواند انداخت ، مگر اینکه بیش از حد انتظار شان تمکین کنید .
  15
  94
  جمعه ۲۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  اکثر مردم ایران مسلمان نیستند و اسلام بیگانه و ضد فرهنگ ایران رو نمیخواهند،باید کی رو ببینند؟ این رادان یک جنایتکار و ناقض عمده حقوق بشر هست که باید به جرم جنایت علیه بشریت محاکمه بشه.
  4
  48
  جمعه ۲۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  من لحظه ای این رادان را با رادان نیروی انتظامی اشتباه گرفتم،بهرحال چمدان فرقی هم نمیکنه این هم یک نون به نرخ روز خور و پاچه خوار رژیم هست که به مردمش پشت کرده و به اینها خدمت میکنه.
  3
  44
  جمعه ۲۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  سرزمین اریا - کویت ، کویت

  سلبریدیهای دوزاری کم کم دارن سر عقل میان .بعد از پایان . شورش مهسا کومله و خوابیدن غائله دارن برمیگردن به دامن نظام
  65
  3
  جمعه ۲۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  چلیپا - جزایرسلیمان، جزایر سلیمان

  شقل شرافتمندانه ینی 45سال از جیب مردم ببری امیریکا.هنوزم هفته یی یبار بیانیه بدی.بادهای صدادار از معده ول کنی.بانویاسیمین هم تیتاپ بگیره دستش بره اسراعیل برقصه.دنیا بکامشون.بقیه به چیزشون.
  45
  3
  جمعه ۲۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.