نصیحت طعنه‌وار کیهان به پوتین: در محکوم کردن جنایات اسرائیل در غزه کمی فعال‌تر باشد

روزنامه کیهان نوشت: اگر شنیدید پوتین در میدان سرخ، رژه پیروزی بر ناتو برگزار کرده است تعجب نکنید، چون بخشی از این پیروزی را مدیون جوانان فلسطینی و همین جنگی است که در غزه جاری است. کمترین انتظار از متحد این است که جنایات هولناک رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کند و کمی فعال‌تر باشد.

کیهان نوشت: جوانان فلسطینی و به‌طور کلی جبهه مقاومت با عملیات طوفان الاقصی - خواسته یا ناخواسته - لطف بزرگی در حق روسیه کرده‌اند. اگر طی هفته‌های آینده شنیدید، زلنسکی حاضر به از سرگیری مذاکرات شده، اگر شنیدید از خیر «شبه‌جزیره کریمه» گذشته و مالکیت سایر سرزمین‌های از دست رفته‌اش را هم به برگزاری همه‌پرسی در میان ساکنان آن سرزمین گذاشته است؛ و در یک کلام اگر شنیدید پوتین در میدان سرخ، رژه پیروزی بر ناتو برگزار کرده است اولا تعجب نکنید، ثانیا بدانید بخشی از این پیروزی را مدیون جوانان فلسطینی و همین جنگی است که در غزه جاری است.

کیهان سپس نوشته است: کمترین انتظار از یک متحد این است که جنایات هولناک رژیم صهیونیستی در باریکه غزه را محکوم کند و در این زمینه کمی فعال‌تر باشد. برای روسیه، امروز حمایت از آرمان فلسطین و ملت مظلوم فلسطین اولا؛ اعتبار و آبرو در بین مردمان سراسر جهان می‌آورد، ثانیا؛ به معنای حرکت برای رسیدن هرچه سریع‌تر به آن نقاطی است که برشمردیم.
+7
رأی دهید
-39

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  karaji - کرج ، ایران

  متحد !!!??? یارو شمارو ک.... هم حساب نمیکنه اونوقت شما هنوز پشتش نماز میخونی ..
  2
  63
  ‌پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین

  پیداست که روزنامه‌ی کیهان، خیلی‌ خیلی‌ در فضا و کیهان سیر می‌کند، و از واقعیت، خیلی‌ خیلی‌ به‌دور است. / تمام نام‌های فامیلی که در زبان روسی، به "این" ~ ин ختم می‌شوند، همچون؛ پوتین، آکایین، پوشکین، دوبکین و و و، همگی‌ دارای اصالت و ریشه‌ی یهودی هستند. --- "چاقو هیچ‌گاه دسته‌ی خودش را نمی‌برد ~ (قطع نمی‌کند)"، و آن‌هم اینکه، در میان روس‌ها چه در روسیه و چه در اکراین، روس‌یهودی فراوان است --- چاقو هیچ‌گاه دسته‌ی خودش را ---
  0
  41
  جمعه ۲۴ آذر ۱۴۰۲ - ۰۰:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  DrDave - تکزاز، ایالات متحده امریکا

  قاسم کتلت کجایی که ببینى بعد از گور به گور شدنت این گوسفندا چه باحال تو گل گیر کردن
  0
  42
  جمعه ۲۴ آذر ۱۴۰۲ - ۰۲:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران
  اولا حسین بازجوی تریاکی :: تو برای بقای ننگین خودت و اسلام مسخره جهانی متحد پوتین هستی ، نه او متحد تو ، دوما همانطور که خون جوانان فلسطین را با کمک تو بهدر داد ، سپس تو را سپر بلا خواهد کرد ، سوما حمایت فعلی از مردمان عقب نگهداشته شده فلسطین تروریستی از سر اجبار بشر دوستانه است ، چون تیوری اسلامی انها مشابه تئوری نازی مضر برای بشریت است ،چهارما مطمعن باش که زلنسکی متحد آمریکا بر عکس فلسطین متحد تو و پوتین برنده این جنگ احمقانه خواهند بود، پنجما پوتین قبل جنگ واقعی با ناتو ج.ا را سپر بلا خواهد کرد .
  0
  17
  جمعه ۲۴ آذر ۱۴۰۲ - ۰۲:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان
  karaji - کرج ، ایران
  منظورش از (متحد) ارباب بود میخواست بگه نوکرها از یک ارباب انتظار حمایت بیشتری دارند
  0
  19
  جمعه ۲۴ آذر ۱۴۰۲ - ۰۵:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.