شکست نساجی مازندران و سپاهان اصفهان در مقابل نمایندگان عربستان

در آخرین دور از بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، نساجی مازندران و سپاهان اصفهان نمایندگان فوتبال ایران، با نتیجه مشابه ۲-۱ مقابل تیم‌های عربستانی شکست خوردند.

سپاهان که بازی رفت را با حکم کمیته انضباطی کنفدراسیون آسیا ۳-۰ واگذار کرده بود، در بازی برگشت با وجود موقعیت‌های متعددی که به دست آورد، باخت و صدرنشینی را به الاتحاد واگذار کرد.

در حالی که کریم بنزما به دلیل مصدومیت تیمش را همراهی نمی‌کرد، صالح العمری و ژوتا مهاجم پرتغالی الاتحاد گل‌های این تیم را وارد دروازه پیام نیازمند کردند. رامین رضائیان هم عبدالله المعیوف سنگربان ملی‌پوش الاتحاد را تسلیم کرد.

الاتحاد با ۱۵ امتیاز صدرنشین ماند. سپاهان و نیروی هوایی عراق ۱۰ امتیازی شدند اما سپاهان با تفاضل گل بهتر در رده دوم قرار گرفت. قطعیت صعود سپاهان به عنوان تیم دوم، در گروی نتایج سایر گروه‌هاست.

نساجی هم در آخرین بازی دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲-۱ مقابل الهلال عربستان شکست خورد.

بازی برای هر دو تیم جنبه تشریفاتی داشت. نساجی از پیش حذف شده و الهلال هم صعودش را قطعی کرده بود. صادق درودگر مدیرعامل نساجی پس از این مسابقه از سمت خود کناره‌گیری کرد.

میشل دلگادو مهاجم برزیلی و سالم الدوساری برای الهلال گل زدند. محمود قائدرحمتی هم تک گل نساجی را به ثمر رساند. الهلال و نوبهار ازبکستان به عنوان دو تیم برتر گروه، راهی دور حذفی شدند.
+21
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.