قهرمانی کودکان در مسابقات بزرگسالان تنیس مازندران

رادیو فردا: رقابت‌های تنیس جایزه بزرگ زنان در مازندران با قهرمانی گلسا رحیمیان به پایان رسید. او که ۱۲ ساله است، به دلیل عضویت در تیم ملی نونهالان مجوز شرکت در این بازی‌ها را به دست آورد و در عین ناباوری، در جمع بزرگسالان روی سکوی برتر ایستاد.

۳۲ بازیکن در جدول حاضر بودند و جالب اینکه حریف فینالیست گلسا نیز امسال در رده زیر ۱۲ سال انتخابی تیم ملی بازی کرده. ملینا عباس‌زاده دیدار نهایی را به رحیمیان واگذار کرد.

گلسا شهریور امسال در مسابقات زیر ۱۲ سال آسیا به میزبانی قزاقستان بازی کرد و ضمن غلبه بر رقیب مالزیایی، حریف عمانی را هم در دو ست پیاپی با نتیجه مشابه ۶-۰ شکست داد.

پیش‌تر تنیس جایزه بزرگ مردان در مازندران هم با قهرمانی کیارش صادقی۱۳ ساله به پایان رسیده بود. کیارش از رده خردسالان ملی‌پوش است و امسال در تور تنیس زیر ۱۴ سال آسیا به میزبانی مالزی، موفق شد به مرحله نیمه نهایی برسد.

رسانه ستارگان تنیس درباره قهرمانی کودکان نوشته: «از یک سو مایه امیدواری است تا با توجه به این استعدادهای بزرگ، آینده‌ای بهتر رقم بزنیم. از سوی دیگر متولیان باید دنبال این باشند که چه بر سر قهرمانان آمده که عرصه را خالی کرده‌اند؟ قبل از این که دنبال پست‌های بین‌المللی باشیم، باید مسائل داخل کشور را مرتفع کنیم.
+7
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.