عباس عبدی: پاسخ ساسی مانکن به دست‌اندرکاران برنامه خاله لیلا، ویرانگرتر از کلیپ او بود

عباس عبدی تحلیلگر مسائل سیاسی در واکنش به انتشار آهنگ جدید ساسان حیدری یافته و مشاجره مجازی او با داریوش فرضیایی درتوییتر نوشت: پاسخ ساسی مانکن به دست‌اندرکاران برنامه خاله لیلا، ویرانگرتر از کلیپ او بود. موفقیت و شکست هر ساختاری در رسانه رسمی آن دیده می‌شود.
صدا و سیما در زمینه تربیت کودکان «ناتوان» است
ساسان حیدری معروف به ساسی مانکن گفت ترانه همانطور که قبلا گفته است برای سن ۱۸ سال به بالاست و برای بچه‌ها نیست.

او ادامه داد از وقتی او بچه بوده عمو پورنگ در صدا و سیما برای بچه‌ها برنامه اجرا می‌کرده هر روز و چطور نتوانسته است کودکان را طوری تربیت کند که این طور ترانه‌ها را گوش ندهند. ‌

چند روز پس از انتشار ترانه جدید ساسان حیدری یافته، معروف به ساسی مانکن، واکنش‌ها به آن همچنان ادامه دارد. رسانه‌های حکومت از جمله خبرگزاری فارس و ایسنا به ناتوانی حکومت در برابر تاکتیک‌های ساسی مانکن اذعان کرده‌اند.

ترانه «برادران لیلا» که از فیلمی با همین نام، ساخته سعید روستایی، برگرفته شده به برخی چهره‌ها و برنامه‌های رسانه‌های جمهوری اسلامی اشاره دارد.

افرادی از جمله داریوش داریوش فرضیایی (عمو پورنگ)، عباس عبدی، فعال سیاسی، و خبرگزاری‌ فارس و خبرآنلاین، این ترانه را «مخرب و مبتذل» خواندند.
+52
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۴
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه
  دم ساسی گرم ، خوب زد باز عرازشه بیشرف را قهوه ای کرد،بخورید نوش جوووونتون
  6
  24
  یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sama128 - شیراز، ایران
  دمش گرم همه آهنگهای ساسی باحال بخصوص این آهنگ و قبلیه به اسم جنتلمن . این آهنگ ترکوند بدجوری تمام جنگولک بازی صدا و سیما را تِر زد توش . خیلی خندیدم . اردک را خیلی باحال اومدی داریوش تحویل بگیر .
  5
  22
  یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  Zebelemahal - تهران، ایران
  خواهشا اینقدر خبر از آدمهای معلوم الحالی مثل تتلو و ساسی مانکن و سحر قریشی و امثالهم نگذارید و بهشون شخصیت کاذب ندهید زیر امثال این انگل های تهی از اخلاق و سیرت خوب ، أبدا جایگاهی بین مردم و فرهنگ اصیل ایران ندارند و مشخصا آدمایی مثل اینها سر سفره اصیل خانواده بزرگ نشده اند که اخلاق خوبی فراگرفته باشند . بنابراین جز پلشتی و نکبت چیز دیگری به دیگران آموزش نخواهند داد.
  21
  13
  یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه
  Zebelemahal - تهران، ایران
  به رهبر معلوم الحال رژیم نکبت اسلامی و رییسی شش کلاسه و بقیه عرازشه متعفن و بیشرف چطور؟ بد نیست آنها را هم به لیستت اضافه کنی
  0
  1
  دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.