تغییر قانون نظام وظیفه برای معافیت نماینده ابهر از سربازی در سن ۴۳ سالگی

رحمت الله بیگدلیرحمت‌الله بیگدلی عکسی از کارت پایان خدمت یک نماینده مجلس یازدهم منتشر کرده که سال ۱۴۰۲ کارت پایان خدمت گرفته است! او مدعی شده که قانون به خاطر این مسئله عوض شده است.

بامداد نو نوشت: رحمت‌اله بیگدلی فعال سیاسی با انتشار تصویر کارت پایان خدمت حسن شجاعی علی‌آبادی نماینده ابهر نوشت: «از این‌که پس از یک دوره نمایندگی در حال غیبت از سربازی با همکاری رفقا توانستید قانون نظام وظیفه را به‌گونه‌ای تغییر دهید که معافیت از سربازی شامل حال شما و کارت معافیتی به‌تاریخ ۱۴۰۲/۸/۳ برای شما صادر شود تبریک می‌گوییم!»
حسن شجاعی علی‌آبادی نماینده ابهرحسن شجاعی علی‌آبادی متولد ۱۳۵۹- در خرمدره است که در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی با کسب ۱۹ هزار و ۴۵۴ رای، از حوزه انتخابیه ابهر، خرمدره و سلطانیه از استان زنجان به مجلس یازدهم راه یافت.حسن شجاعی علی‌آبادی نماینده ابهر
+2
رأی دهید
-42

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  vg2000 - اسلو، نروژ
  کشور مفت افتاده تو دستشون هر کاری دلشون بخواد می‌کنن
  0
  13
  ‌پنجشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  ako kermanshah - میدلزبرو، انگلستان
  چرا اخوند و ملاها چهره زشت و کریحی دارند😳
  0
  13
  ‌پنجشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  بعد این الدنگ میخواد از کشور دفاع کنه وقتی در حد خدمت سربازی رفتن هم حاضر نیست کاری برای کشور بکنه؟
  3
  13
  ‌پنجشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sama128 - شیراز، ایران
  از حرکات مرموز و موذیانه آخوند برای خر کردن جماعت ؛ رنگ کردن ریش و موی خود هست . اکثر آخوندها که پست میگیرند برای نشان دادن سن بالا جا افتادگی داشتن تجربه خواندن دروس کامل حوزه و . ریش و موی خود را رنگ سفید می کنند برای خر کردن جماعت خر پامنبری و یا این گوشکوب در منطقه ابهر . عکس کارت پایان خدمت کاملا سفید عکس داخل مسجد فانتزی سفید کرده اونهم با ۴۳ سال سن. این جماعت شیطان را هم از در عقب باردار می کنند.
  3
  8
  ‌پنجشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sama128 - شیراز، ایران
  علت رنگ سفید کردن مو و ریش آخوند :. ۱-وقتی ۵۰ درصد ریش و مو را رنگ سفید میکنی طبق درجه میشی حجه الاسلام. ۲-وقتی کلا ریش و مو را سفید کنی میشی آیت الله . ۳- پنجاه درصد ریش و مو که رنگ سفید شد یعنی دروس بچه بازی در حوزه را پاس و از حالت مفعولی خارج با دو زاپاس اضافه برای عمل زیبای لواط اینبار بعنوان فاعل مجوز دریافت کرده است. ۴-دقت کرده باشید اکثر اینها وقتی پست میگیرن سریع ریش و مویشان سفید میشود یعنی علم ما بالا رفته به مدارج عالی معنوی رسیدیم تجربه داریم دروس حوزوی را کامل پاس آماده تعویض زاپاس هستیم . دقت کنید تابلو رنگ کردهد۴۳ سالش مفت خورده سربازی هم جیم زده زرت و زرت حتما بچه هم ردیف کرده بعد از کم خوردن کباب و چنچه و برگ و .. طفلک موهایش سفید شده. همه اینها بعد سه سال حوزه رفتن میرن توی کار رنگ سفید کردن مو و ریش برای خر کردن عوام .
  0
  4
  جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.