الفاظ توهین‌آمیز ایلان ماسک خطاب به شرکتهایی که از درج آگهی در شبکه ایکس امتناع کرده‌اند

بی بی سی: ایلان ماسک، مالک پلتفرم اکس (توییتر سابق) از از شرکت‌هایی که از تبلیغات در این پلتفرم خودداری می‌کنند به شدت انتقاد کرده است.

بی بی سی: او در سخنانی این شرکت‌ها را با استفاده از الفاظ توهین‌آمیز مورد سرزنش قرار داده است.

پس از آنکه آقای ماسک ظاهرا از انتشار یک پست یهودستیزانه در اکس دفاع کرد، شماری از شرکت‌های بزرگ از درج آگهی تبلیغاتی در این پلتفرم خودداری ورزیدند.

آقای ماسک بعدا از تایید ضمنی انتشار این پست عذرخواهی کرد و اخیرا در سفر به اسرائیل، از یکی از مناطق حمله حماس به اسرائیل دیدن کرد.

او در سخنانی در مراسمی در نیویورک، این شرکت‌ها را به «باج خواهی» متهم کرده است. او گفت که پول آنها را نمی‌خواهد، اما در عین حال هشدار داد که تحریم می‌تواند این پلتفرم را از بین ببرد زیرا اکس به شدت به درآمد تبلیغاتی وابسته است.
+13
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن
  ... صهیونیست ماسک در این سایت ، بیا و مثل قبل یه تعریف و تمجیدی از این یارو بکن !! در ضمن آدم کینه ای ، دستکاری منفی و مثبت رو هم یادت نره ، چون باعث تسکین و آرامشت میشه !! مسخره .
  9
  6
  جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ - ۰۳:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  این مصاحبه ماسک مثل مصاحبه سال ١٩٧٧ شاه بود که به چشم ابی ها گفت فاک یو!!
  0
  10
  جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان
  امان از اخبار ادیت شده و ناقص! کل این مصاحبه با نیویورک تایمز در یوتیوب موجوده.مصاحبه درباره تهمت یهودی ستیزی هست که به ماسک زدند،و بخاطر لایک یک توئیت،الم شنگه به پا شدو شرکتهای عمده و تبلیغاتی از توئیتر خارج شدند.ماسک هم گفت من یهود ستیز نیستم و طرفدار انسانیت هستم .گردن بندش هم یکی از مادران گروگانهای یهودی بهش. داده که رویش نوشته به خانه برگردانشان.یعنی با هیچ قوم و نژادی دشمنی نداره و به هیچ جناح سیاسی هم تعصب نداره.یک سنتریست و انسانگرا.در مورد توهین هم خطاب به کمپانیهای تبلیغاتی گلوبالیست بود.مگه بد گفت؟ مصاحبه کامل رو گوش کنید،رک گفت: "اکثر افراد نقطه ضعفشون این هست میخواهند به هر قیمت محبوب باشند،افراد به ظاهر محوبوبی که کثیفترین و برترین کارها را میکنند،اما من این نقطه ضعف رو ندارم.هر کس میخواهد از من متنفر باشه.اگر هم توئیتر بخاطر این جبهه گیریها نابود بشه مردم دنیا قاضی خواهند بود دلیلش چه بوده". حالا باز بشینید آسمون رو به زمین بدوزید و فیک نیوز بسازید!.
  0
  1
  جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.