حمله با چاقو به مأمور پلیس محکوم به قتل جورج فلوید

دریک شاون به جرم قتل جورج فلوید به ۲۲ سال و شش ماه زندان محکوم شده استرادیو فردا: دریک شاون، مامور سابق پلیس مینیاپولیس که دو سال پیش به قتل جورج فلوید محکوم شد، در زندان با چاقو مجروح شده است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، اداره زندان‌های فدرال ایالات متحده حمله با چاقو و مجروح شدن یک نفر در موسسه اصلاحی توسان که آقای شاون در آن نگهداری می‌شود را تأیید کرده اما نام فرد مجروح را منتشر نکرده است.

در بیانیه این اداره آمده است: «پرسنل مسئول اقداماتی را برای نجات جان یک زندانی آغاز کرده‌اند» و «زندانی برای درمان به یک بیمارستان محلی منتقل شده است».

این پلیس سابق مینیاپولیس در تیرماه ۱۴۰۰ به جرم قتل جورج فلوید به ۲۲ سال و شش ماه زندان محکوم شد.

انتشار ویدئو از جریان بازداشت جورج فلوید در خردادماه ۱۳۹۹ که یک پلیس سفید پوست که بیش از ۹ دقیقه زانویش را روی گردن او فشار داد، باعث تظاهرات گسترده و بی‌سابقه در ده‌های اخیر در سراسر آمریکا شد.

جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحد که چندین بار با خانواده جورج فلوید صحبت کرده بود در کاخ سفید و به خبرنگاران در مورد حکم آقای شاون گفته بود که این حکم مناسب به نظر می‌رسد.

با این وجود دریک شاون با رفتار خوب در زندان می‌توانست پس از گذراندن دو سوم از محکومیت خود، یعنی حدود ۱۵ سال، از زندان آزاد شود.
+23
رأی دهید
-15

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - اودنسه ، دانمارک

  چیزی که عوض داره، گله نداره.
  52
  9
  شنبه ۰۴ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  کل جنجالی که سر این ماجرا پیش اومد بخاطر سو استفاده چپ های افراطی و woke های گلوبالیست به سرکردگی افرادی مثل جورج سوروس بود.اخیرا گزارش پزشک قانونی جورج فلوید به بیرو درز کرده که دلیل مرگش وجود مقادیر بالای فنتالین،کرک و مت آمفتامین در خونش بود و ایست قلبی ناشی از مسمومیت ناشی از اونها بوده و دلیل مرگش هیچ ربطی به خفگی و نرسیدن اکسیژن نداشته.نکته مهمتر اینکه جزج فلوید یک فرد تبه کار شرور بود و سابقه سرقت مسلحانه اونهم از خونه یک زن باردار سیاه پوست حامله و کتک زدن این زن باردار برای دزدی رو هم داشته +انواع بزه کاریهای دیگر زورگیری،فروش مواد،اسستفاده از پول جعلی و خشونت.تمام اینها از دید افکار عمومی دور نگه داشته شده بود و مستند موجوده (به پاد کست Joe Rogan رجوع کنید).این مامور پلیس زیاده روی کرد، و نباید با زانو روی گردن متهم به مدت طولانی فشار میداد،در این شکی نیست،اما اون باعث مرگ فلوید نشد و فلوید هم یک اراذل اوباش شرور و خلافکار بود.
  12
  66
  شنبه ۰۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  اگر عقب فاشیست ترین و بی قانون ترین و متوقع ترین ادم های دنیا هستید ان ها را در بین سیاه پوستان امریکا جستجو کنید. این ها ده برابر یک سفید پوست نژادپرست افراطی هستند
  5
  64
  شنبه ۰۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  چندی پیش یک مستند از جنگ داخلی رواندا را می‌دیدم یک سیاه پوست قمه اش را به خبرنگار نشون میداد میگفت امروز با این ۱۵ نیگر(اصطلاح توهین آمیز به سیاهپوست ها)خبرنگار ازش پرسید عجیبه که تو با آنها نیگر میگی او در جوابش گفت بعله اونها سیاهپوست کثیفند .
  0
  0
  ‌پنجشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.