پلیس تهران از تیراندازی با «سلاح شکاری» در نزدیکی مجلس شورای اسلامی خبر داد

 ساختمان مجلس شورای اسلامی در نزدیکی میدان بهارستان تهرانبرخی رسانه‌ها و کاربران شبکه‌های اجتماعی روز سه‌شنبه ۳۰ آبان اعلام کردند در حوالی مجلس شورای اسلامی تیراندازی صورت گرفته است، اما پلیس تهران اعلام کرد این حادثه مقابل بیمارستانی در حوالی ساختمان مجلس بوده است.

بر اساس اطلاعیه منتشر شده توسط نیروی انتظامی تهران، فردی در محدوده بیمارستان شفا یحیائیان که به ساختمان مجلس نزدیک است، با «سلاح شکاری ساچمه‌زن» تیراندازی کرده بود که توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد.

در این اطلاعیه آمده که عامل تیراندازی «خلع سلاح» و بازداشت شد و تأکید شده است به هیچ یک از شهروندان آسیبی وارد نشده است.

روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی جلسه علنی داشت تا بررسی و تصویب لایحه برنامه هفتم توسعه را ادامه دهد.

روز ۱۷ خرداد سال ۹۶ چهار مهاجم مسلح به مجلس شورای اسلامی و دو مهاجم دیگر آرامگاه روح‌الله خمینی حمله کردند که باعث کشته شدن ۱۲ نفر و زخمی شدن ۴۲ تن دیگر شد.
+41
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  اخوند شیپیشو - اندیمشک، استرالیا

  تو مجلس ایران بجز گُراز و کفتال چیزه دیگه ای هم مگه هست . امده بوده شکار . 😂.
  5
  45
  ‌سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Qasim.Rimbaud - پاریس، فرانسه
  دوستمون از کویت در مطلب (نانوایی سنگکی درآلمان)اصطلاح جالبی نوشته اند:(براندازان دوزاری)! میخواستم منهم اضافه کنم:با تیراندازی هم امکان براندازی نیست.به هرحال قبلا هم یکبارنوشتم که تلاشتون رو بکنید.این راهها را سران کشور چهل وخرده یی سال قبل دیده وآموخته اند.روشهای قدیمی را تکرارنکنید.
  1
  4
  ‌سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.