سناتور فرانسوی به ظن تلاش برای تعرض جنسی به همکارش از طریق خوراندن مواد مخدر بازداشت شد

یورونیوز: یک عضو مجلس سنای فرانسه به ظن استفاده از مواد مخدر علیه یکی از همکارانش با هدف تعرض جنسی به وی به طور موقت بازداشت شد.

ژوئل گریو، سناتور ۶۶ ساله فرانسوی مظنون است که سه‌شنبه شب به یک همکار قانونگذارش از اعضای مجلس ملی فرانسه بدون کسب رضایتش مواد مخدر خورانده است تا سپس به او تعرض جنسی کند. رسانه‌های فرانسه گزارش داده‌اند که نتیجه تست مواد مخدر شخص ژوئل گریو مثبت بوده است.

این سناتور میانه‌رو عضو کمیسیون روابط خارجی سنای فرانسه است. او از نزدیکان ادوارد فیلیپ، نخست‌وزیر پیشین فرانسه محسوب می‌شود.

نام ژوئل گریو پیش از این نیز در رسانه‌های فرانسه به دلیل موضوعات جنسی مطرح شده بود. او در سال ۲۰۱۶ همزمان با بحث بر سر تروریسم در مجلس سنای فرانسه توئیتی از سخنان یکی از همکارانش را به همراه عکس یک آلت جنسی منتشر کرده بود.

وکیل مدافع ژوئل گریو اتهام‌های مطرح‌شده علیه موکلش را که در بازداشت موقت به سر می‌برد رد کرده است.

نام نماینده‌ زن مجلس ملی فرانسه که ژوئل گریو را متهم به استفاده از مواد مخدر با هدف تعرض جنسی به وی کرده فاش نشده است. این نماینده مجلس ملی فرانسه گفته که سه‌شنبه شب پس از نوشیدن مشروبی که ژوئل گریو برای وی آماده کرده بود دچار سرگیجه و تپش قلب شده است.

او در نهایت ساعاتی بعد در بیمارستان بستری شد و آزمایش خون و ادارارش از مصرف اکستازی حکایت داشت. بنا به گزارش رسانه‌های فرانسه رد انواع مواد مخدر از جمله آمفتامین، مواد افیونی، ماری‌جوانا، متادون و اکستازی در آزمایش خون ژوئل گریو مشاهده شده است.

ژوئل گریو از سال ۲۰۱۱ عضو مجلس سنای فرانسه است.
+18
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  اگر ما اقایون این بند و بیل رو گره بزنیم بذاریم تو جوراب کلی از مشکلات حله! 😀😀😀😀
  4
  19
  یکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  گرامی حتی اگر آقایان این کار را بکنند ، خیلی خانم ها اون گره را دوباره باز می‌کنند تا سایر مشکلات حل بشه ، این قانون طبیعت است ،
  5
  8
  یکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.