سخنگوی سپاه: نابودی رژیم صهیونیستی تکلیف فرزندان امام در سراسر جهان است

سردار رمضان شریفسخنگوی سپاه: مردم فلسطین خواستار تحقق آزادی سرزمین مادری و بیت‌المقدس هستند. بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی این وعده را دادند، و این نهیب را زدند که اسرائیل به طور حتم از صفحه روزگار محو می‌شود و امروز نابودی رژیم صهیونیستی تکلیف فرزندان امام در سراسر جهان است.

به گزارش فارس؛ سردار رمضان شریف عصر شنبه در اجتماع راهپیمایان در حمایت از کودکان غزه در صحن امام رضا حرم حضرت معصومه‌ در قم طی سخنانی با تمجید از مقاومت مردم فلسطین در ۴۳ روز گذشته اظهار کرد: مردم جهان یک بار دیگر چهره وحشی‌گری‌های رژیم صهیونیستی را با تمام وجود لمس کردند.

وی افزود: ۷۵ سال جهان شاهد اِشغال تدریجی و آوارگی و کشتار مردم مظلوم فلسطین بود، خانه‌های فلسطینیان تخریب شد و شهرک‌های صهیونیست‌های غاصب و مسلح در آن جای گرفت.

شریف بیان داشت: اُمت عربی و اسلامی در مقاطع مختلفی خشم و انزجار خود را از رژیم صهیونیستی در قالب گروه‌های متعدد با نام‌ها و نشان‌های مختلف ابراز کرده‌اند.

سخنگوی سپاه یادآور شد: تاریخ مبارزه‌ مردم فلسطین با رژیم صهیونیستی، تاریخ پُر غم و غصه‌ای است که یک امت شاهد رنج و محنت مردم فلسطین که صاحبان اصلی آن سرزمین هستند، بوده است.

رئیس ستاد مرکزی انتقاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تصریح کرد: صهیونیست‌ها ۷۵ سال تلاش کردند، مساله فلسطین به فراموشی سپرده شود و جایگزین آن، رژیم صهیونیستی در قلب خاورمیانه و کشورهای اسلامی به عنوان نماینده اروپا و آمریکا، تضمین کننده منافع غرب باشد اما با وقوع انقلاب اسلامی در ایران و راه نورانی که امام راحل پیش پای امت اسلامی و عربی و فلسطینی گذاشت، تاریخ به گونه‌ای دیگر ورق خورد.

وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی یکه تاز میدان تصرف سرزمین مسلمانان و گسترش آن بود، آنها به دنبال رویای تحقق نیل تا فرات بودند،تا اینکه انقلاب امام و مردم ایران، آنها را مجبور کرد، این راهبرد را کنار بگذارند.

شریف اضافه کرد: در سال‌های اخیر نیز، به برکت هدایت‌های حکیمانه رهبر معظم انقلاب در خصوص مساله فلسطین، گرداگرد همان ۲۷ کیلومتری که تصرف کرده بودند، دیوار بتُنی بلندی احداث کردند و شکست را پذیرفتند، در راهبرد قبول کردند که امکان گسترش جغرافیایی در سرزمین مسلمانان غیرممکن است و امروز خدا را شاکر هستیم که نخستین توقف صهیونیست‌ها با احداث آن دیوار بلند رقم خورد.

سخنگوی سپاه با تاکید بر اینکه مردم فلسطین خواستار تحقق آزادی سرزمین مادری و بیت‌المقدس هستند گفت: بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی این وعده را دادند، و این نهیب را زدند که اسرائیل به طور حتم از صفحه روزگار محو می‌شود و امروز نابودی رژیم صهیونیستی تکلیف فرزندان امام در سراسر جهان است.

رئیس ستاد مرکزی انتقاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تصریح کرد: اسرائیلی‌ها هرگز از بمباران زنان و کودکان به هدفشان نخواهند رسید، اقتدار مصنوعی که از خودشان نشان داده، و به خورد افکار عمومی داده بودند، از هم پاشیده است.

وی یادآور شد: صهیونیست‌ها ادعا داشتند که اگر روزی همه کشورهای عربی به‌ویژه ارتش‌های عربی با هم متحد شوند، قادر به تحمیل یک شکست نظامی نیستند، اما شاگردان الهام گرفته از مکتب امام  و رهبر معظم انقلاب در جنگ ۳۳ روزه لبنان اولین طعم شکست را چشاندند و قاضی‌القضات رژیم صهیونیستی به طور رسمی اعلام کرد، باید بپذیریم برای اولین بار در یک جنگ نظامی شکست خورده‌ایم.
+3
رأی دهید
-31

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  نپاشیدی ، شب درازه ! فعلاً رهبر الدنگ ، قبل از غائله غزه به خواجه مجتبی دستور داده جایی آفتابی نشه ، خودش هم که روزی چهار تا پنج دفعه پوشک لازمه ، پس گاله بدبو رو ببند و بیش از این فضا رو آلوده نکن !! قدیمیا میگفتند چاه نکن بهر کسی ، اول خودت آخرم خودت !!
  1
  42
  یکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۰۲:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  پرشین پرینس - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا
  مرگ بر سه فاسد، ملا. چپی، مجاهد. پس چرا نشستی گاگول؟ بجنب برو عزه مرده شور امامت و فرزندانش رو ببره
  2
  13
  یکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۰۴:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  به امید فردایی بهتر - تهران، ایران
  فعلا که رهبر مفعولت تر زده بخودش و ابایش کم بود، عمامه اش را هم برای نظافت استفاده کرده، تو فعلا برو شلوارت رو عوض کن که کلا قهوه ای شده
  2
  19
  یکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۰۵:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  keyanrad - منچستر، انگلستان
  آره راست میگه امام مادرش رو ه، مادرش هم این رو ....حالا برو خودت اسرائیل رو نابود کن، تو قبر اون امامات و اهل خونشون و اون ....کثافتت که فقط مرگ و خونریزی از خودش بجا گذاشت
  0
  16
  یکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۰۵:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  پیر خردمند - تورونتو، کانادا
  ننه ات گفته تو فرزند امام هستی، پس منتظر چی هستی
  0
  2
  یکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.