واکنش کاربران ایکس به گم شدن سگی به نام «شلبی» در خیابان فرشته تهران

چند روزی است ماجرای سگی به نام «شلبی» که در خیابان فرشته تهران گم شده، در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر) خبرساز و به یک ژانر طنز تبدیل شده است. این سگ که به نظر می‌رسد از نژاد کِین کورسو باشد به خاطر ظاهر و جثه خود دستمایه واکنش‌های طنز کاربران شده و توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

چند روز پیش صاحب شلبی در شبکه های اجتماعی اعلام کرد که این سگ در خیابان فرشته، محدوده پارک آقابزرگی گم شده است. در تصویری که در این آگهی از شلبی منتشر شده، اندام عضلانی این سگ قابل مشاهده است و همین موضوع باعث شد تا #شلبی خیلی زود به یک ژانر طنز در توییتر تبدیل شود.

در ادامه برخی از جالب‌ترین توییت‌ها درباره ماجرای شلبی را آورده‌ایم.

یکی از کاربران نوشت: «هرچی فکر می‌کنم به قیافه آقاشلبی نمی‌خوره گم شده باشه. احتمالا اعلام استقلال کرده.»

کاربر دیگری نوشت: «اگه تا یه روز دیگه شلبی پیدا نشه ارتش ورود می‌کنه.»

این کاربر هم با مونتاژ سر شلبی روی تنه «والتر وایت»، شخصیت سریال معروف «بریکینگ بد» دیالوگی از او را نوشت: «من تو خطر نیستم اسکایلر. من خودِ خطرم.»

کاربران بسیاری از فرصت استفاده کرده و به موضوع شکاف اقتصادی بین ساکنین محله‌های مختلف تهران پرداختند. مثل یکی که نوشت: «اینجا کسی هست محدوده فرشته باشه و از شلبی بترسه؟ اگه هست میتونه خونه‌شو با من عوض کنه.» یا دیگری که توییت زد: «اولین باره که خوشحالم فرشته زندگی نمی‌کنم.»

یکی از کاربران به انیمیشن «سیمپسون ها» اشاره کرده که همواره ادعاهایی درباره پیش بینی موضوعات مختلف در این مجموعه مطرح می‌شود. او نوشته: «تو سیمپسون ها اشاره ای به سرنوشت شلبی نشده؟»

یا این‌یکی که عکس بالا را با این متن منتشر کرده: «پیش بینی پیدا شدن شلبی در سیمپسون ها.»

درنهایت گفته می‌شود شلبی در شهریار پیدا شد که حتی پیدا شدنش هم با واکنش های جالب کاربران همراه شد.

کاربری نوشت: «میدونی تو فرشته گم بشی، تو شهریار پیدا بشی یعنی چی؟»

و یک نفر عکس بالا را با این توضیح منتشر کرد: «شلبی و کسی که پیداش کرد.»
+21
رأی دهید
-12

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.