دیده شدن معاون سابق قالیباف و عضو ستاد انتخاباتی رئیسی در کانادا

سید مجید حسینی که او را به‌ عنوان مبارزه‌ با مافیای کنکور می‌شناسند در کانادا رویت شد. این ویدیو توسط سید مجید رسولی منتشر شده است.
مجید حسینی در جریان انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۳۸۴، رئیس کمیته محتوایی ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف بود.
حسینی تأسیس مرکز کانون‌های فرهنگ و اندیشه دانشگاه‌ها (کفا)، سمت‌های مشاور امور جوانان و مشاور امور رسانه‌ای شهردار تهران و مدیریت گروه مجلات همشهری را نیز در زمان قالیباف در کارنامه دارد.
 
وی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ به عنوان یکی از فعالان ستاد انتخاباتی سید ابراهیم رئیسی مشغول به کار بود.
 
در اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ عکس هایی از مسافرت وی در دبی پایتخت امارات و همچنین گرفتن ویزای کانادا برای گرفتن اقامت ایشان در سایت های خبری بازتاب گسترده داشت جامعه پزشکی و دانشگاهی وی را متهم به رفتار دوگانه برای راهیابی به مجلس کردند.
مافیای کنکور
مجید حسینی که به منتقد مافیای کنکور مشهور شده‌است، مهمان برنامه «تب تاب» شبکه سوم سیما شد و از همان ابتدا رو به مجری برنامه گفت: من به این برنامه آمده‌ام که رای نیاورم! در برنامه تلویزیونی «تب تاب» مجری با توجه به واکنش مردم به اظهارات حسینی، گفت: شما خودتان با مهارت وارد پست‌های اجرایی شدید یا غیر از آن؟ که حسینی در پاسخ با گذر از جواب قطعی، تنها گفت: من و تو هردو محصول تبعیض هستیم!
کاندیداتوری انتخابات مجلس یازدهم
مجید حسینی که بارها درباره عدم شرکت در انتخابات مجلس سخن گفته بود، بعد از ثبت‌نام در مجلس در صفحه اینستاگرام خود خطاب به مافیای پزشکی و مسکن عنوان می‌کند: «ما چیزی نداریم از دست بدهیم آمده‌ایم پدر شمارا دربیاریم.» هرچند برنامه‌های حسینی حول محور مبارزه با فساد، بی‌عدالتی و تبعیض است ولی درباره حوزه انتخابیه خود تابه‌حال اظهارنظری درباره این موارد و چالش‌های موجود در خراسان رضوی و شهر مشهد نداشته‌است. از حسینی به‌عنوان شومن کنکور یاد برده می‌شود و وی خود را نماد عدالت آموزشی می‌داند.
+135
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  ali51reza - وستروس، سوئد

  ریزش در ریزش😜🤣🤣
  2
  47
  ‌پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  بزودی خودش و خونواده تبهکارش و طبری و یار و قارای دزد و بی ناموسش رو هم خواهید دید !! کاناد بهشت غارتگران رژیم خون و جنایت و خیانت به ایران و مردم ایرانه !!
  2
  86
  ‌پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۲ - ۰۱:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران

  پول‌های دزدی مردم ایران همگی سر از کانادا، استرالیا انگلیس و چین در می آورد.
  4
  79
  ‌پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۲ - ۰۶:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Persian2600 - استکهلم، سوئد

  بفرما، این همونیه که مدام ویدیوهاش تو یوتیوب پخش میشه که در مورد دزدی و فاسد سران جمهوری اسـ... و نابرابریهای که در ایران رخ میده گلو پاره میکنه. اینم یک نوع دو رویی و رد گم کنیه.
  1
  28
  ‌پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  hamidesabz - لندن، انگلستان
  ظاهرا فیلم بردار خودش بخشی از پروژه جمهوری اسلامی در لجن مال کردن به قول خودشان ریزشی ها هستند! چند تایی از این ها در همان کانادا مستقر هستند! به محض ورود یکی از عوامل سابق یا سلبریتی های داخلی که با حکومت ایران زاویه دارند و یا زاویه پیدا کرده اند به سراغ آنها میروند و با نقاب اپوزیسیون از جانب حکومت این افراد زاویه دار را مجازات میکنند!
  0
  3
  دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.