دستگیری ۳۰۰ مرد و زن در یک مهمانی مختلط در شاهرود

 عکس از آرشیوجانشین فرمانده انتظامی استان سمنان روز سه‌شنبه ۲۳ آبان از بازداشت ۳۰۰ مرد و زن حاضر در یک «مهمانی شبانه» در شهرستان شاهرود خبر داد.

سرهنگ علی میراحمدی گفت که ماموران اطلاعات و امنیت عمومی شاهرود با «اشراف اطلاعاتی و طی گشت‌زنی نامحسوس»، متوجه برگزاری «پارتی شبانه مختلط» در یک تالار واقع در حومه این شهرستان شدند.

وی این ۳۰۰ مرد و زن را به «هنجارشکنی» در این مهمانی شبانه متهم کرده است.

سرهنگ علی میراحمدی همچنین گفت که تالار محل برگزاری این مهمانی «به دلیل تخلف صنفی» پلمب شد.

در سال‌های اخیر، یورش نیروهای انتظامی برای دستگیری افراد در شهرهای مختلف ایران به اتهام شرکت در «پارتی‌های مختلط» و «کشف حجاب» افزایش یافته است.

در همین زمینه، فرمانده انتظامی شهرستان تفرش سوم مهر ماه گفت، ۱۰ مرد و زن به خاطر شرکت در یک «مهمانی مختلط شبانه» در یکی از روستا‌های این شهرستان بازداشت شده‌اند.

دانشگاه علوم پزشکی قم هم هفته گذشته با صدور احکام انضباطی تعدادی از دانشجویان این دانشگاه را به اتهام شرکت در مهمانی مختلط و «ساختارشکنی و ترویج اباحه‌گری در فضای مجازی» به منع و محرومیت از تحصیل تا ۴ نیمسال تحصیلی محکوم کرد.
+5
رأی دهید
-67

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۴
  zavareh - رودسر، ایران

  آخر شما بیشرفهای اشغالگر چه از جان این مردم بخت برگشته می خواهید؟ شما ایرانستیزان خیلی آگاهانه از سربه زیری و نجابت همین مردمی که نان بر روی سفره های رنگینتان می گذارند نهایت سوء استفاده را کرده و می کنید. براستی دیگر چه برایشان باقی گذاشته اید؟ گرفتن آزادی های فردی و شادی، گرانی ها، گرسنگی، فحشا، اعتیاد، بیماری، سرکوب های وحشیانه، ویرانی های هدفمند و و و بماند. شما حتا غرور، اراده، حس میهن و هم نوع دوستی را از آنان گرفته اید. و شوربختانه این مردم همچنان چون مرده هایی متحرک تنها و تنها تماشاگر نابود شدن خود، هم میهنان و میهنشان هستند و دم بر نمیآورند. ننگ و نفرین به فاجعه شورش بهمن ماه ۱۳۵۷.
  9
  68
  ‌چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  mina minavand - هانور، آلمان

  اگر چند تا باجناق و برادر زن با خودشون برده بودن وضع فرق میکرد،همشون یک کار خیلی خوب میگرفتن.
  6
  52
  ‌چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  مطمئن باشید که زیرمیزی نداده که به عقوبت گرفتار شده است
  2
  13
  ‌چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  shahrooz-k - تهران، ایران
  این عملکرد همان دین کثیفی هست که بعضی ها در خارج از کشور خواهان باقی ماندن آن هستند و حتی ترجیح می‌دهند که جمهوری جنایتکار اسلامی بماند اگر قرار است این دین ضد انسانی و ضد ایرانی از بین برود.آنها هم به وجود این دین و تایید ملایان مفتخور و جانی این دین برای حکومتشان نیاز دارند.حتی زندگی طولانی مدت در دنیایی متمدن افکارشان را عوض نکرده.شرمنده خون‌های ریخته شده مبارزان از جان گذشته و فهیم ایران عزیز تا ابد خواهند مان.
  1
  5
  ‌چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.