پسر مست سرش را از شیشه ماشین بیرون برد و در برخورد با تریلی کشته شد

دور دور شبانه پس از مصرف مشروبات الکلی به مرگ پسر جوانی منجر شد.

به گزارش سایت جنایی، بازپرس محمدمهدی براعه که در زمان کشف جسد خون‌آلود پسر جوانی مسولیت کشیک قتل پایتخت را برعهده داشت، بامداد روز شنبه در جریان کشف این جسد قرار گرفت و دستور اعزام تیم‌های تحقیق جنایی، متخصصان پزشکی قانونی، کارشناسان اداره تشخیص هویت و ماموران اداره دهم پلیس آگاهی به محل کشف جسد را صادر کرد.

در بررسی اولیه مشخص شد جسد را مردی پیدا کرده است که صبح به قصد رفتن به محل کارش از خانه خارج شده بود. او پس از باز کردن در خانه با پیکر خون‌آلود این جوان روبرو شد. متخصصان پزشکی قانونی علت مرگ جوان را ضربه به سر و صورت او تشخیص دادند. در ادامه بازبینی فیلم‌های دوربین‌های مداربسته اطراف محل کشف جسد در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت. فیلم‌ها حکایت از آن داشت که سه سرنشین یک خودروی تیبا پیکر متوفی را به بیرون از خودرو انداختند و فرار کردند.

به این ترتیب شناسایی سه سرنشین خودرو تیبا در دستور کار قرار گرفت. پس از آن نیز هویت سرنشینان خودرو یک به یک کشف و مشخص شد هر سه نفر از دوستان متوفی هستند. از این رو آنها دستگیر شدند و مورد بازجویی قرار گرفتند.

سه جوان بازداشت شده در پاسخ به سوالات ماموران پلیس گفتند: ما همراه دوستمان که جانش را از دست داده است شب قبل از کشف جسد با هم مشروب خوردیم و بعد تصمیم گرفتیم برای ادامه خوشگذرانی سوار ماشین تیبا شویم و در خیابان‌ها دور دور کنیم. هر چهار نفر ما که مست بودیم سوار بر خودرو تیبا در خیابان و اتوبان‌ها می‌چرخیدیم، موزیک گوش می‌دادیم و سر خوشی می‌کردیم. خیلی حواسمان به یکدیگر نبود و فقط به یاد داریم که او سرش را از ماشین بیرون می‌کرد و می‌رقصید. ناگهان متوجه شدیم که او در حالی که سرش از ماشین بیرون است به یک تریلی خورد و سر و صورتش آسیب زیادی دید. او را به داخل ماشین کشیدیم و با بررسی تنفس و ضربان قلبش متوجه شدیم جانش را از دست داده است. خیلی ترسیده بودیم و نمی‌دانستیم چه کار کنیم برای همین تصمیم گرفتیم پیکر بی‌جان او را گوشه‌ای از خیابان رها کنیم.

در پی این اظهارات سه جوان تحقیقات برای اثبات یا رد گفته‌های آنها آغاز شد و با بررسی دوربین‌های محلی که آنها مدعی بودند حادثه در آنجا رخ داده گفته‌هایشان تایید شد.
+13
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.