مردی در انزلی پس از به آتش کشیدن همسرش خود نیز خودسوزی کرد

یکی از مدیران حراست بانک کشاورزی در بندر انزلی به نام پوریا نیک بین همسرش را به علت آنکه در روز تولدش در یک کافی شاپ با پسران و مردان فامیل و آشنایانش عکس دسته جمعی انداخته بود به ستون خانه بسته و با بنزین آتش زده و همسایگان و آتش نشانی را هم با کلت کمری سازمانی حراست  تهدید کرده جلو نیایند تا همسرش کاملا بسوزد!

 یک مرد جوان به نام پوریا نیک‌بین با آنچه "انگیزه ناموسی" عنوان شده، همسر خود، متین شعبانیان بشمن‌دوست را با به آتش کشیدن او به قتل رسانده است.

روز پنج‌شنبه یازدهم آبان ماه، متین شعبانیان بشمن‌دوست، اهل روستای بشمن از توابع شهر انزلی استان گیلان در بیمارستان بر اثر سوختگی شدید، جانش را از دست داد.

این زن جوان که آرایشگر بوده، پیش از آن، روز شنبه بیست‌ودوم مهر ماه سال جاری، بیست روز قبل از جانباختنش توسط همسرش به آتش کشیده شده بود.

پوریا نیک‌بین، اهل شهر انزلی و شوهر این زن جوان نیز که همزمان با آتش زدن همسر، اقدام به خودسوزی کرده بود، بلافاصله در همان روز جان خود را از دست داده بود.
+15
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  متاسفانه کسی که عقلش به ویروس مذهب دچار بشه از هر بیماری بدتره یک بمب ساعتی که هر لحظه امکان انفجارش هست خوشا به حال اونهایی که بتونند خودشون رو از این ویروس مصون نگه دارند
  7
  57
  دوشنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۲ - ۰۵:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Mamad_Zendoni - لندن، انگلستان

  سیمرغ ایران - برلین، آلمان
  ..قبل از اینکه در گاله رو باز کنی یه خورده فکر بکنی بهتر نیست؟ اون تصویر بالا کجاش به آدم مذهبی میخوره. یه مشت اوسکول بیسواد هستید همه جا وارد میشید نظر میدید.
  53
  26
  دوشنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  Mamad_Zendoni - لندن، انگلستان
  خاک بر سرت اول مطلب رو خوب بخون بعد زر بزن طرف چون زنش با چند تا مرد عکس گرفته آتیش اش زده بعدش هم طرف مدیر حراست بانک بوده کی رو میزارن مدیر حراست پس تو اول مطلب رو بخون بعد در گاله ات رو باز کن
  2
  55
  دوشنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.