وین رونی: در دوران جوانی آنقدر الکل می‌نوشیدم که بی‌هوش می‌شدم

یورونیوز: وین رونی، کاپیتان پیشین تیم ملی انگلستان در گفتگویی از مصرف بی‌رویه الکل در دوران جوانی خود پرده برداشت.

رونی که چند سالی است کفش‌های خود را آویزان کرده و وارد عرصه مربی‌گیری شده در یک گفتگو با برنامه توتال اسپورت BBC اعتراف کرد که نوشیدن الکل برای او راهی برای رهایی از فشارهای شهرت بوده است.

رونی اولین بازی خود را در لیگ برتر در ۱۶ سالگی برای باشگاه اورتون انجام داد و به سرعت تبدیل به چهره‌ای شناخته شده در فوتبال انگلستان شد و به باشگاه بزرگ‌ منچستر یونایتد پیوست. او که حالا ۳۸ سال دارد در این گفتگو اضافه کرده کسانی بوده‌اند که او بتواند در این خصوص با آنها صحبت کند اما خود او ترجیح داده با کسی در این خصوص صحبت نکند.

او همچنین در ادامه افزود: «وقتی در اوایل ۲۰ سالگی بودم، با آزادی کامل الکل مصرف می‌کردم و انقدر می‌نوشیدم که بیهوش شوم. در آن سالها من نمی‌خواستم اطراف مردم باشم زیرا گاهی احساس خجالت می‌کردم. واقعیت این است که شما احساس می‌کنید مردم را ناامید کرده‌اید و من هم نمی‌دانستم چگونه با آن برخورد کنم.»

رونی  اعتراف کرد که دیگر نمی‌ترسد در مورد این مسائل با دیگران صحبت کند چرا که به این نتیجه رسیده «وقتی از کمک و راهنمایی دیگران استفاده نکنی، نمی‌توان خود را از مشکلات رها سازی» اتفاقی که به گفته رونی چند سالی با این بازیکن پیشین همراه بوده است.

وین رونی که در حال حاضر هدایت باشگاه بیرمنگام سیتی انگلستان را برعهده دارد با به ثمر رساندن ۵۳ گل رکورد‌دار گلزنی با پیراهن تیم ملی این کشور است. این بازیکن پیشین فوتبال سابقه دستگیری به دلیل رانندگی در حالت مستی را هم داشته است.
+5
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.