کشف ۵ هزار قرص نان و ۱۰۸ کیسه آرد در یک خانه در بجنورد

مهر نیوز: دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان شمالی گفت: تعداد ۵ هزار قرص نان و ۱۰۸ کیسه آرد احتکار شده در بجنورد با گزارش پلیس امنیت اقتصادی کشف شد.

سید جواد ایلالی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به گزارش پلیس امنیت اقتصادی در پی کشف احتکار مقادیر زیادی آرد و نان در یک منزل شخصی اظهار کرد: با گزارش پلیس امنیت اقتصادی و متعاقب دستور قضائی پس از بازدید از یک منزل مسکونی در حاشیه شهر بجنورد، مقادیر زیادی آرد و نان توزیع شده در خارج از شبکه تعریف شد کشف شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان شمالی تعداد قرص نان‌های کشف را بالغ بر ۵ هزار عدد و ۱۰۸ کیسه آرد برشمرد و در ادامه افزود: این کشف بر اساس قوانین جاری کشور تخلف است و با تشکیل پرونده در مراجع قضائی برخورد قاطع قانونی انجام می‌شود.

وی همچنین با ابراز تأسف نسبت به حجم زیاد نان‌های انباشت شده در این محل گفت: حجم انباشت نان‌های طبخ شده به حدی زیاد است که بر روی درختان منزل نیز این نان‌ها قرار گرفته بودند.

ایلالی از شناسایی یکی از عوامل همکار در این موضوع خبر داد و گفت: بر اساس تحقیقات انجام شده واحد صنفی نانوایی همکاری کننده در این اتفاق نیز شناسایی و دستور پلمب آن صادر شده است.

وی در انتها خاطرنشان کرد: صفوف گسترده نانوایی‌ها از سویی و کشف این چنینی نان و آرد می‌تواند نسبت به هم مرتبط باشند که پس از تحقیقات و بررسی‌ها در صورت احراز مجرمیت، برخورد قاطع قانونی با افراد دخیل در این اتفاق خواهد شد.
+0
رأی دهید
-14

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.