برای یک زن متاهل در تهران به اتهام « خیانت به همسر» حکم اعدام صادر شده است

آفتاب نیوز: زنی که به شوهرش خیانت کرده و با مردان غریبه در ارتباط بود از سوی دادگاه کیفری استان تهران به اعدام محکوم شد.

خیانت‌های این زن زمانی لو رفت که شوهرش در خانه دوربین مداربسته کار گذاشت و جزئیات خیانت را با چشمان خودش دید و آن را به دادگاه ارائه کرد.

یک سال قبل مردی به پلیس شکایت برد و گفت همسرش در خانه با مردی غریبه رابطه دارد. ماموران کلانتری همراه این مرد به محل رفتند و با ورود به خانه، زن جوان به نام ژاله را با مردی غریبه بازداشت کردند. ژاله که از دیدن شوهرش تعجب کرده بود تلاش کرد همه چیز را تغییر دهد و مدعی شد این مرد تعمیرکار است اما دوربین‌های مداربسته واقعیت را نشان داد.

با ارسال پرونده به دادگاه کیفری استان تهران پرونده به جریان افتاد. پرهام، شوهر ژاله، به قضات شعبه ۱۲ گفت: من و ژاله چهار سال پیش با هم ازدواج کردیم. من نصاب دوربین‌های مداربسته هستم و درآمد خوبی دارم و زندگی شیرینی با همسرم داشتم اما فهمیدم او به من خیانت می‌کند. واقعاً نمی‌توانم بفهمم او چرا این کار را کرده است.

او در توضیح آنچه اتفاق افتاده است، گفت: چند ماهی بود که به همسرم مشکوک شده بودم. تصمیم گرفتم در خانه دوربین کار بگذارم. هنوز یک روز از نصب دوربین نگذشته بودم که در گوشی موبایلم که دوربین به آن وصل بود دیدم مردی غریبه وارد خانه شد. اصلاً باورم نمی‌شد چنین اتفاقی افتاده است. با خودم گفتم حتماً اشتباهی شده، چند ساعت بعد آن مرد از خانه خارج شد و در کمال ناباوری دیدم که مرد دیگری آمد! من قبل از این تصمیم داشتم موضوع را با همسرم حل کنم، اما وقتی دیدم تا این حد فاسد شده به پلیس خبر دادم.

مرد شاکی گفت: همسرم چند بار در روز با من تماس می‌گرفت و می‌پرسید کی به خانه می‌روم. همین رفتارهایش من را مشکوک کرد.

وقتی نوبت به متهم رسید، گفت: من و پرهام چهار سال قبل ازدواج کردیم، اما اصلاً انگار نه انگار ازدواج کرده بودیم. او به طور مرتب به خارج از کشور و شهرهای دیگر می‌رفت و من تنها می‌ماندم. وقتی به خانه می‌آمد خسته بود و به حرف‌هایم گوش نمی‌کرد. این‌قدر تنهایی کشیدم تا اینکه از فشار زیاد تنهایی خیانت کردم.

وقتی نوبت به مردی رسید که پرهام او را با همسرش دیده بود، او مدعی شد ژاله دروغ گفته است. این مرد گفت: ژاله به من گفته بود مربی ورزش است و تنها زندگی می‌کند. او به من گفته بود مطلقه است، من هم هیچ وقت نشانی از تأهل در او ندیدم و شک نکردم. من اگر می‌دانستم متاهل است به او نزدیک نمی‌شدم. از کاری که کردم پشیمان هستم، اما من واقعاً قصد رابطه با زن متاهل را نداشتم و از پرهام معذرت می‌خواهم.

با پایان تحقیقات و جلسات دادگاه هیات قضات وارد شور شدند و ژاله را به اعدام محکوم کردند. متهم ردیف دوم نیز به شلاق محکوم شد.
+7
رأی دهید
-65

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  پس ثقتی و باجناقش که راس راس دارن راه میرن و به باجناق بازیشون هم ادامه میدن چی !؟ هیچ حکمی هم براشون صادر نشده و نمیشه ! در ضمن متاهلین بیشماری در ایران به دلایلی ، روابط خارج از ازدواج با دیگران دارند ، پس باید برای همه حکم اعدام صادر کرد ؟
  4
  121
  ‌پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  زنده باد رضاشاه دوم‌ پهلوی - پاریس، فرانسه

  به جهنم! هم برای مرد متاهل خائن هم‌ برای زن متاهل خائن باید حکم اعدام صادر کنند، مخصوصا اگر بچه داشته باشند که دود این کثافتکاری معمولا در چشم بچه ها می رود. بیخود می کنید در ازدواج می مانید اگر سرش و سرتون می جنبد! طلاق بگیرید با یک شهر همبستر بشوید. بدن اختیاری!
  45
  17
  ‌پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۰۲:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  ako kermanshah - میدلزبرو، انگلستان

  خاک بر سرت بیاد، خوب جدا می شدی نه که با طرح شکایت در این کشور بی قانون با یک حکومت فاشیست موجب مرگ شخصی رو فراهم کنی....
  8
  55
  ‌پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۰۵:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  این مردک با زنی ازدواج کرده که استعدادش زیاد بوده و محتاج مهربانی مردان به او بوده !
  3
  36
  ‌پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۰۵:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  یاد اون جوک قدیمی‌ افتادم، که یک مردی در اداره به دوست‌ش می‌گه که دیروز عصر که از سر کار رفته خونه و وارد آپارتمان‌شون شده، شنیده که از اتاق خواب‌شون صدا می‌یاد. وقتی‌ می‌ره جلو، می‌بینه یک مرد نره‌خر مشغول عملیات هجده‌پلوس با وایف‌ش هست. --- همکار طرف با شنیدن این مطلب، به دوست‌ش می‌گه؛ "خب تو چی‌؟، نزدی یارو نره‌خر رو ناکار کنی‌؟". --- طرف می‌گه؛ "ای بابا، در این شهر ما که هر‌شب‌هر‌شب نمی‌شه آدم کشت" !!! ؛))) / --- توضیح واضحات؛ یعنی طرف هرشب که می‌رفته خونه، یک نره‌خری با وایف‌ش روی تخت مشغول عملیات بوده! ؛)))
  1
  10
  ‌پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  antifascism - تهران، ایران
  زن نگرفتی که ج... گرفتی! اعدام که برای خیانت اصلا حکم درستی نیست. اعدام فقط برای قتل به عمد صحیحه. خانومه رو جریمه کنید و بگید هررری. مرده هم اگه زن میخواد بره دنبال یه آدم سالم بگرده.
  0
  5
  ‌پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.