ادامه موج سرقت از چهره‌های مشهور ؛«دزدی میلیاردی » از امیر نوری، بازیگر ایرانی

بی بی سی: امیر نوری، بازیگر ایرانی می‌گوید سارقان با ورود به منزل مسکونی‌اش گاوصندوق و مدارک مالی این بازیگر به ارزش بیش از «یک و نیم میلیارد تومان» را با خود برده‌اند و بخش‌هایی از خانه‌اش را تخریب کرده‌اند.

به گزارش روزنامه اعتماد، این بازیگر می‌گوید سارقان هنگامی که او خانه نبوده وارد منزلش شده‌اند و علاوه بر سرقت، بخش‌هایی از خانه را هم در جستجوی پول و طلا تخریب کرده‌اند.

امیر نوری در مورد این سرقت به روزنامه اعتماد گفت: «وسایلی را که کمتر از یک متر ارتفاع داشت و قابل حمل بود از خانه خارج کرده‌اند. بخش‌هایی از خانه هم تخریب شده‌ است. من اول فکر می‌کردم فرد سارق از سر کینه و دشمنی چنین کاری کرده اما وقتی پلیس خانه را بررسی کرد گفت که احتمالاً سارقان به دنبال پول و طلا بودند که بخش‌هایی را در خانه تخریب کردند.»

این بازیگر گفت: «نزدیک به یک و نیم میلیارد تومان از من سرقت شده است و به جز اموالی که دزدیده شده خسارت سنگینی بابت گم شدن مدارک مالی‌ام به من وارد شده ‌است.»

زهره سلطان‌آبادی، همسر کیهان کلهر، نوازنده سرشناس موسیقی ایرانی هم روز سه‌شنبه ۹ آبان از سرقت از خانه‌شان خبر داده بود.

خانم سلطان‌آبادی با اشاره به سرقت شماری از وسایل از جمله «دستکش بوکس و مکمل ورزشی و دستگاه اسپرسوساز و کت‌های چرمی، عطرها و کیف‌های زنانه» خطاب به سارق نوشته: «می‌خواهم بدانی که در مهر و حتی دوستی، هیچ وقت از سوی اهل این خانه که تو دیشب ناخوانده واردش شدی به رویت بسته نیست.»

طی ماه‌های اخیر همچنین گزارش‌هایی از سرقت موبایل و لوازم شخصی تعدادی از ورزشکاران و مربیان از جمله علیرضا بیرانوند و بهنام ابوالقاسم‌پور هم منتشر شده است.

انتشار خبر سرقت از این چهره‌های مشهور واکنش بسیاری از کاربران در شبکه‌های اجتماعی را به همراه داشته که با یادآوری سرقت از خانه و سپس قتل داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی‌فر، از این موضوع ابراز نگرانی کرده‌اند.
+1
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  کار ، کار حکومتیهاست !
  0
  31
  ‌چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.