نماینده تولیدکنندگان داروهای بیماران خاص را به خاطر پوشش به وزارت بهداشت راه ندادند

هاله حامدی‌فر با انتشار این عکس نوشته که با این پوشش هم او را به وزارت بهداشت راه نداده‌اندبی بی سی: هاله‌ حامدی‌فر،‌ مدیرعامل شرکت سیناژن در صفحه اینستاگرامش با انتشار عکسی از خود خبر داده است که به خاطر پوشش او را به وزارت بهداشت راه ندادند.

او نوشته است: «همین الان با این ریخت منو تو وزارت بهداشت راه ندادند، چرا چون مانتوم کوتاهه. واقعا عقلانیت بیداد می‌کنه.»

خانم حامدی‌فر که نماینده تولیدکننده اصلی داروهای بیماران خاص و صعب‌العلاج است همچنین نوشته در حالی با او این برخورد شده که در مقابل ساختمان وزارت بهداشت «این بیماران و خانواده‌هایشان برای کمبود داروی وارداتی تحصن کرده‌اند.»

او یک کارآفرین ایرانی است که در سال ۱۳۷۸ برنده کتاب سال جمهوری اسلامی ایران شد و یکی از چهره‌های اثرگذار در توسعه صنعت دارویی ایران و صادرات دارو آن کشور به شمار می‌رود.

گفته می‌شود کارخانه دارویی سیناژن که خانم حامدی‌فر مدیریت آن را برعهده دارد، بزرگترین شرکت تولید کننده داروهای بیولوژیک در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا است.

در روزهای اخیر حکومت اسلامی ایران نظارت خود را در مورد پوشش اجباری زنان تشدید کرده است.

اخیرا غلامحسین محسنی اژه‌ای، رییس قوه قضاییه ایران نیز به دادستان‌های آن کشور دستور داد تا با استناد به قانون مجازات اسلامی با به گفته او «ناهنجاری‌های اجتماعی و بحث عفاف و حجاب» برخورد کنند.

شورای نگهبان ایران چندی پیش لایحه جنجالی موسوم به «عفاف و حجاب»‌ را به دلیل ابهامات زیاد تایید نکرد.
+28
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  mina minavand - هانور، آلمان
  کم کم کشورو تعطیل میکنند و علی میمونه و حوضش.
  0
  10
  ‌سه شنبه ۰۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.