شاهزاده رضا پهلوی: دیدگاه‌های کوروش در قوانین و ارزش‌های آمریکا نهفته است

 شاهزاده رضا پهلویصدای آمریکا: شاهزاده رضا پهلوی در گفت‌وگویی اختصاصی با بخش فارسی صدای آمریکا به مناسبت رونمایی از تندیس «کوروش کبیر» در شهر آتلانتای ایالت جورجیا آن را «اتفاق خوبی» برای همه ایرانیان دانست.

به گفته شاهزاده رضا پهلوی، «بسیاری از آمریکایی‌ها می‌دانند که دیدگاه‌ها و نظرات کورش کبیر حتی در بخش قوانین و ارزش‌های اعلام‌شده این مملکت نهفته است.»

شاهزاده رضا پهلوی گفت امیدوار است که «در فردای آزاد ایران، همین ارزش‌های حقوق بشری که کوروش کبیر دنبالش بود، علی‌الخصوص آزادی مذاهب... مجددا در آینده کشور داشته باشیم.»

شاهزاده رضا پهلوی اظهار امیدواری کرد: «بتوانیم روابط حسنه و دوستی نه تنها با منطقه بلکه با دنیا داشته باشیم» و شهری مثل آتلانتا یک شهر خواهر در ایران داشته باشد.

شاهزاده رضا پهلوی همچنین اظهار امیدواری کرد ایرانیان ساکن در چهار گوشه جهان بتوانند رابطه‌ای میان ایران و کشورهای محل سکونت خود ایجاد کنند.

شاهزاده رضا پهلوی همانند پیام‌های پیشین خود بار دیگر به هموطنان داخل کشور گفت: «شما تنها نیستید و خیلی‌ها در جهان به فکر شما هستند و با شما هستند.»
+17
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  سرزمین اریا - کویت ، کویت
  تو کله این چاهزاده هم فقط ...نهفته است
  4
  4
  ‌سه شنبه ۰۹ آبان ۱۴۰۲ - ۰۷:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  antifascism - تهران، ایران
  ای بدبخت باستانگرا مثل بابات فاشیست مغر و تمامیت خواهی. این چرتو پرتا چیه آخه. نمودین مارو با این کوروش یهودی زاده توهمیتون.
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.