اسرائیل: موشک‌ها و پهپادهای فرود آمده در مصر توسط حوثی‌های یمن پرتاب شده بود

پرچم مصراسرائیل می‌گوید موشک‌ها و پهپادهایی که اوایل روز جمعه به شهری در مصر اصابت کرد از سوی حوثی‌های یمن که تحت حمایت جمهوری اسلامی هستند پرتاب شده بود.

لیور هایات، سخنگوی وزارت خارجه اسرائیل، در بیانیه‌ای گفت: «اسرائیل خسارت وارده به نیروهای امنیتی مصر در نتیجه پرتاب موشک‌ها و پهپادها توسط سازمان تروریستی حوثی به قصد آسیب زدن به اسرائیل را محکوم می‌کند».

این بیانیه می‌افزاید: «حوثی‌ها گروه نیابتی رژیم تروریستی آیت‌الله در تهران هستند، که همچنین سازمان‌های تروریستی حزب‌الله، جهاد اسلامی و حماس را در کنترل خود دارد».
خبرگزاری دولتی مصر از قول نیروهای مسلح این کشور گزارش داد که در شهر بندری طابا، واقع در حاشیه دریای سرخ و نزدیک مرز با اسرائیل، بر اثر اصابت یک پهپاد به یک ساختمان شش نفر مجروح شدند.

به گزارش این خبرگزاری، «یک شی مرموز» نیز در نزدیکی یک نیروگاه برق در شهر نویبع به زمین اصابت کرده است. این شهر بندری نیز در صحرای سینا و در حاشیه دریای سرخ قرار دارد
+31
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۱
  تنها در اینجا - کپنهاگ، دانمارک
  خوشم میاد اسرائیل با این همه ریزگیش بعضی وقتها حرف اول رو میزنه البته بعد از ما
  1
  11
  جمعه ۰۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  این اراذل ضد بشر قرون وسطائی که مغزشان در 1400 سال قبل بین وحوش عربستان (بعنوان سخنان خدا!) کپک زده است از هر ترفندی استفاده می کنند که همه را به جنگ بکشانند و مثل سینما رکس ابادان و صدها مورد مشابه از هیچ خباثتی روگردان نیستند بطوریکه حتی به بیمارستان های خودشان هم رحم نمی کنند. مصری ها که از این قشریون قرون وسطائی بیزارند و این زشتی ها بیشتر ان ها را مطرود میکند
  2
  15
  جمعه ۰۵ آبان ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  antifascism - تهران، ایران
  وقتی 4تا لنگ پوش اسکل از جمهوری اسلامی موشک و اسباب بازی به نام پهباد میگیرن سمت اسرائیل پرت میکنن دیگه اسراییل منتظر چیه؟ باید تمام مراکز مهم نظامی و حکومتی ایرانو بزنه والا دفعه بعد اینا بدتر میزنن.
  6
  11
  جمعه ۰۵ آبان ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  antifascism - تهران، ایران
  کافیه ترامپ دوباره بیاد سرکار همه این تروریستا و جمهوری اسلامی موشکها رو میکنن تو ماتحت خودشون تا ترامپ ترتیبشونو نده.
  5
  13
  جمعه ۰۵ آبان ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.