استعداد ۱۷ ساله‌ای که در ۳۳ ثانیه پیروزی بارسا را رقم زد

گل مارک گوئیو مقابل آتلتیکو بیلبائودویچه وله: لاماسیا، آموزشگاه پرآوازه اف ث بارسلونا است؛ آموزشگاهی که استعدادهای نوجوان و جوان در آن شکوفا می‌شوند. مارک گوئیو، استعداد ۱۷ ساله بارسلونا در نخستین بازی خود برای این باشگاه ۳۳ ثانیه پس از ورود به میدان گلزنی کرد.

شامگاه یکشنبه ۲۲ اکتبر، باشگاه بارسلونا با پیروزی یک بر صفر مقابل آتلتیکو بیلبائو و تساوی همزمان رئال مادرید مقابل سویا توانست به مکان سوم جدول لیگ اسپانیا ارتقا یافته و به این ترتیب فاصله خود با صدر جدول را به تنها یک امتیاز کاهش دهد.

پیروزی شیرین بارسا را مارک گوئیو رقم زد؛ استعدادی ۱۷ ساله که دست‌پرورده‌ی لاماسیا، آموزشگاه پرآوازه این باشگاه است.

این بازیکن جوان در دقیقه ۷۹ وارد زمین شد تا نخستین بازی خود را در پیراهن بارسلونا انجام دهد. او تنها ۳۳ ثانیه پس از ورود به میدان توپ را وارد دروازه آتلتیکو بیلبائو کرد تا پیروزی یک بر صفر تیمش مسجل شود.
مارک گوئیواین گل برق‌آسا چنان به این بازیکن جوان انرژی داد که حضور او در نبردهای تن‌به‌تن هم پرحرارت بود. حاصل آنکه او تنها ۳ دقیقه پس از گلزنی در پی خطا روی یکی از بازیکنان حریف کارت زرد گرفت.

البته این کارت زرد طعم شیرین گلزنی و پیروزی بارسا را تلخ نکرد و مارک گوئیو خوشحال و خوشبخت زمین را در نهایت ترک کرد.

او پس از بازی به خبرنگاران گفت: «حال رویایی محقق شده که من حتی خوابش را هم نمی‌دیدم.»

در حال حاضر رئال مادرید با ۲۵ امتیاز صدرنشین جدول رده‌بندی است. تیم‌های اف ث ژیرونا و اف ث بارسلونا هر یک با ۲۴ امتیاز در رده‌های دوم و سوم جدول جای دارند.
+4
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.