وزیر دفاع خطاب به سربازان اسرائیلی مستقر در مرز: به زودی غزه را «از داخل» خواهید دید

یوآو گالانت، وزیر دفاع اسرائیل، در جمع سربازان ارتش در نزدیکی مرز غزهیورونیوز: یوآو گالانت، وزیر دفاع اسرائیل، در یک سخنرانی در جمع نیروهای نظامی این کشور در مرز غزه گفته است آنان به زودی این ناحیه را «از داخل» خواهند دید.

در بیانیه‌ای که از سوی دفتر وزیر دفاع اسرائیل منتشر شده به نقل از وی آمده است: «شما الان غزه را از دور می‌بینید، به زودی از داخل آن را خواهید دید. فرمان خواهد رسید.»

ناظران می‌گویند اظهارات او نشان می‌دهد که آغاز یک حمله زمینی ممکن است نزدیک باشد.

ارتش اسرائیل پیش از این اعلام کرده بود که نیروهایش به منظور افزایش آمادگی جهت انجام عملیات برای مراحل بعدی جنگ، در سراسر خاک این کشور استقرار پیدا کرده‌اند.
+44
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۰
  تنها در اینجا - کپنهاگ، دانمارک

  فاطی افغانی ، چلی ، فنلاندی ، ممل ژندونی تنبون پاتون کنید آماده مبارزه بشید
  5
  40
  ‌پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  غلامرضا مطلبی - بستان، ایران
  اخرین اخبار از جبهه هاى رزم و جهاد در فلسطین اشغالى. جبهه شمال فلسطین: قتل ١ سرباز متجاوز اشغالگر و انهدام ٢ ماشین نظامى دشمن و شهادت ٣ رزمنده لبنانى و عراقى، قتل یک سرباز متجاوز اسرائیل و زخمى شدن ٢ تن دیکر در شهر طولکرم در جبهه مرکزى فلسطین، قتل دو تن از متجاوزین اسرائیلى بضرب چاقو مجاهدین فلسطینى و شهادت حمله کننده در شهر الخلیل در جبهه شرقى فلسطین، شهادت و زخمى شدن دها تن از کودکان و غیر نظامیان فلسطینى در غزه بر اثر موشک باران ارتش اشغالگر اسرائیلى، موشک باران شهر عسقلان بدست رزمندگان فلسطینى و دها کشته و زخمى اسرائیلى، موشک باران شهر اشدود واقع در جنوب تل اویو توسط رزمندکان فلسطینى، شهادت ٢ فلسطینى در حومه شهر جنین در جبهه شرقى، اخبار از درکیرى هاى محدود و براکنده در جولان سوریه، بروز میشود
  5
  1
  ‌پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  romano - تهران، ایران
  این پیغام وزیر دفاع برای من که جنگ دیدم یعنی روحیه شون خوب نیست. دلایل؟ غزه محل اختفای دشمنه هر کسی تو خونش خوب میجنگه. خیلی مواقع شده نیروهای نخبه و پلیس برای ضربه زدن به چند دزد یا تروریست در یک بانک یا ساختمان به فلاکت افتادن. غزه بسیار تنگه چندماه پیش گرفتن یک کوچه با نیروهای زبده ۶ روز طول کشید و تلفات و ادوات مشکل حرکت داشتن الان شما باید به جایی برید که تخریب شده و مزیت نبرد برای غزه حساب میشه ادوات گیر میکنند. امکان درگیری در آتش خودی خیلی بالاست تو درگیری شهری در این سطح امکان ترافیک نیرو و زدن همدیگر یا هماهنگ نبودن نیروها بالا میره. آخری هم نیروهای غزه بسیار خوبند و بسیار مصمم اگر نیرویی با پاراگلایدر میاد یعنی قید جونش رو زده و خیلی خطرناکه. من اگر جای اسرائیل بودم عملیات رو از بالا و پایین انجام میدادم تا آشوب انسانی ایجاد بشه بعد هم به سرعت سراغ میانجیگری میرفتم. اکثر رهبران اسرائیل امنیتی بوده‌اند و مغزشون مانند خامنه‌ای فکر میکنه. باید منطقی بود مشکل اسرائیل قابل حله اول از همه این رهبران پیر عقب افتاده با دید امنیتی باید برن پی کارشون. صلح مادر جنگهاست
  3
  1
  ‌پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.