«شکایت چندصد میلیاردی» صداوسیما از مهران مدیری به‌دلیل واکنش او به جان باختن مهسا امینی

تهیه‌کننده برنامه «دورهمی» خبر داده که سازمان صداوسیما از مهران مدیری، مجری و سازنده این برنامه، به‌دلیل ویدئوی پارسال او درباره جان باختن مهسا امینی شکایت کرده است.

ناصر قدیر کاشانی روز سه‌شنبه به وب‌سایت «خبرآنلاین» گفته است چون بعد از انتشار این ویدئو امکان پخش تصویر مهران مدیری از تلویزیون نبوده است، صداسیما ادعا کرده که او «باید پول تولید این برنامه‌ها به‌علاوه آگهی‌های بازرگانی» و همچنین «ضرر و زیان و خسارات تأخیر در تأدیه و پول وکیل و هزینه دادگستری» به ارزش ادعایی چند صد میلیارد تومان را پرداخت کند.

مهران مدیری اواخر شهریور پارسال و پس از انتشار خبر جان باختن مهسا امینی در بازداشت گشت ارشاد، در ویدئویی با انتقاد از «خشونت» حکومت ایران، درخواست کرد که دیگر هیچ تصویری از او از شبکه‌های تلویزیونی پخش نشود.

گزارش‌های منتشر شده در هفته‌های اخیر حاکی است که سازمان ساترا، وابسته به صداوسیما، مجوز تولید سریالی به کارگردانی مهران مدیری را صادر نکرده و دلیل آن «بدهی» او به این سازمان و تعهدش برای ساخت ادامه برنامه «دورهمی» اعلام شده بود.

اما تهیه‌کننده این برنامه می‌گوید که ۲۵ برنامه «دورهمی» به شکل «اضافه» و فراتر از قرارداد تولید و به تلویزیون حکومتی ایران تحویل داده شد.

او همچنین خبر داده که مطالبات سازندگان این برنامه هنوز توسط صداوسیما پرداخت نشده است و آن‌ها به همین دلیل به «دادگاه» شکایت کرده‌اند.
+6
رأی دهید
-54

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  mitra55 - تهران ، ایران
  دیگه کم کم نحسی جمهوری اسلامی دامن طرفداران خودش هم داره میگیره. خوشحالم که شما ها که ۴۴ سال واسه جنایتکاران تبلیغ کردید و براشون کار کردید, درک کنید مردم چه کشیدند تو این ۴۴ سال. .
  88
  89
  ‌سه شنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران
  فکر کنم ما خبر نداریم ج اسلامی داره میره ولی خودش قشنگ فهمیده که اینجوری افتاده به انتقام از همه . اون از قتل مهرجویی و زنش . این از باجگیری و تیغ زدن مدیری. احتمالا ج اسلامی فهمیده حماس که داره به فنا میره و بعدش هم نوبت خودشه و با کارهایی هم که با ملت ایران در همین سال گذشته کرده فهمیده که توی ملت هم بجز ده بیست نفر چادری و بسیجی طرفداری نداره و برنامه ریزی کرده حالا که داره میره روزهای آخرش رو اقلا تا جایی که میتونه حال اطرافیان ، مخصوصا سینماگرها رو که بدجوری حالشو گرفتن بگیره . اینا همش نشانه های یک حکومت زوار در رفته و درمونده است که مثل یه کفتار کتک خورده از راه ناچاری داره جیغ میزنه و پاچه میگیره
  6
  21
  ‌سه شنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  پارسال مدیری به خارج از ایران مراجعت کرد نمی بایست به ایران برگردد و خودش را در دام نظام جنایتکار اخوندی گذارد.
  2
  14
  ‌سه شنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.