افشاگری ملی‌پوش کبدی ایران: فدراسیون و سرمربی تیم ملی ۵۰ درصد قرارداد بازیکنان را می‌گیرند

ایران اینترنشنال: ابوذر مهاجر، ملی‌پوش سابق کبدی ایران که ۱۵ سال در عضو تیم ملی بوده، در گفت‌و‌گو با ایسنا مدعی شده مازندرانی، سرمربی تیم ملی کبدی، ۲۵ درصد قرارداد بازیکنان با تیم‌های باشگاهی‌شان را در قراردادی محضری دریافت می‌کند و فدراسیون هم ۲۵ درصد قرارداد بازیکنان را به عنوان حق رشد می‌گیرد.

مهاجر در خصوص غیبت در بازی‌های آسیایی هانگژو، گفت: « مازندرانی با تعدادی از بازیکنان قراداد بسته که حدود ۶ - ۷ نفر آنها در بازی های آسیایی هانگژو حضور داشتند. حدود ۶ یا ۷ نفر دیگر هم که با او قرارداد دارند را به مسابقات قهرمانی آسیا کره جنوبی برد تا هندی‌ها آنها را ببینند. از دو مسابقه استفاده لازم را کرد. حالا چند بازیکنش به لیگ ستارگان هند اضافه شده‌اند و ۲۵ درصد قرارداد آنها را می‌گیرد.»

او در مورد پرداخت درصد به فدراسیون گفت: «فدراسیون مقوله جدایی دارد و ۲۵ درصد از قرارداد لژیونرها را به عنوان حق رشد می‌گیرد. باشگاه‌ها هم فقط یک فصل حق رشد می‌گیرند اما من ۴ فصل حق رشد به فدراسیون پرداخت کرده‌ام.»

مهاجر اضافه کرده: «من تمام این موضوعات را به فدراسیون گفتم. خود شخص اول فدراسیون همه اینها را اطلاع دارد. من با او جلسه شخصی داشتم و به او گفتم. چند باری از مازندرانی خواستند که به فدراسیون بیاید و برای حذف ما دلیل فنی بیاورد اما نیامد. چرا پس اغو را تعلیق نکردند. تنها در یک اردو چند روزی تعلیق بود اما دوباره برگشت.»
+8
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.