کلاهبرداری میلیاردی از بازیکنان پرسپولیس با حواله خودرو

ایسنا از قول دو منبع آگاه در باشگاه پرسپولیس خبر داده که فردی از دو سال قبل با وعده و وسوسه سودهای میلیاردی، از برخی بازیکنان پرسپولیس مبالغی مانند ۱۷ میلیارد تومان، ۴ میلیارد تومان، یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و مبالغی اینچنینی، دریافت کرده و اکنون متواری است.

ایسنا درباره جزییاتی از این کلاهبرداری نوشته است: «بر اساس اطلاعاتی که از دو منبع در باشگاه پرسپوایس در اختیار خبرنگار ایسنا قرار گرفته است، دو سال قبل از طریق یکی از نزدیکان این باشگاه، فردی به اعضای تیم معرفی می‌شود که در زمینه خرید و فروش خودرو فعالیت می‌کرد. این فرد به بازیکنان پرسپولیس اعلام می‌کند که افراد زیادی را می‌شناسد که در قرعه‌کشی فروش خودرو برنده شده‌اند اما مبلغ خودرو را ندارند و می‌خواهند امتیاز خرید خودروی خود از کارخانه را به فروش بگذارند.

به نوشته ایسنا؛ «با همین وعده و وسوسه سودهای میلیاردی، برخی بازیکنان پرسپولیس به این فرد اعتماد کردند و مبالغی را در اختیار این فرد گذاشتند. این فرد در خرید امتیاز خرید خودروها موفق نیست و متواری می‌شود و بازیکنان هم به خودروهای وعده داده شده و اصل پول خود نرسیده‌اند. هنوز درباره سرنوشت فرد مذکور اطلاعات دقیقی در دست نیست اما بازیکنان پرسپولیس که در جریان این اتفاق دچار ضرر و زیان شده‌اند، با شکایت در قوه قضاییه، پیگیر موضوع هستند.»
+8
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.