بعد از ماجرای «فسخ قرارداد» با پرسپولیس؛ یحیی گل محمدی از ایران «خارج» شد

 یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس تهرانصدای آمریکا: مدیر برنامه یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که به تعویق مطالبات‌اش معترض است، می‌گوید او به خارج از کشور رفته است. پیشتر اعلام شد گل‌محمدی قراردادش را فسخ کرده اما مقامات باشگاه پرسپولیس اصرار دارند او هنوز با پرسپولیس قرارداد دارد.

منابع نزدیک به سرمربی پرسپولیس سه روز پیش، از فسخ یکطرفه قرارداد گل‌محمدی خبر دادند. سرمربی تیم پرسپولیس در روزهای اخیر در بازی دوستانه و تمرینات این تیم شرکت نکرده است.

مقام‌های باشگاه پرسپولیس روز پنجشنبه خبر کناره‌گیری گل محمدی را «شیطنت رسانه‌ای» نامیدند و گفتند صحت ندارد. در این بین مقامات فدراسیون فوتبال از جمله فرشید طاهری، مسئول نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال ایران هم مدعی شدند که قرارداد سرمربی پرسپولیس تا این لحظه فسخ نشده است.

قرار بود جلسه‌ای بین گل محمدی و مدیران باشگاه پرسپولیس برگزار شود اما مدیر برنامه‌ او گفته آقای گل محمدی به خارج از کشور رفته است. یحیی گل محمدی املاکی در امارات متحده عربی دارد و سفر او به خارج از کشور سابقه دارد.

هرچند مقامات باشگاه پرسپولیس و فدراسیون فوتبال سعی در تکذیب خبر جدایی گل محمدی دارند اما به نظر می‌رسد این اعتراض فراتر از سرمربی باشگاه پرسپولیس باشد.

روز پنجشنبه بازیکنان پرسپولیس در اعتراض به عدم دریافت مطالباتشان تمرین را تحریم کردند.

به تازگی باشگاه پرسپولیس به خاطر تخلفاتی کسر امتیاز هم شده بود.

همزمان با اعتراضات سال گذشته ایران، یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از افزایش فشار و تهدید علیه خود به خاطر حمایت از معترضان در ایران خبر داده بود.
+5
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.