آلمان؛ حداقل هفت کشته در تصادف خودرو حامل مهاجران غیر قانونی

واژگونی خودروی حامل بیش از ۲۰ مهاجر غیر قانونی هفت کشته برجای گذاشتدویچه وله: اتوبان شماره ۹۷ در ایالت بایرن آلمان شاهد تصادف سهمگین یک خودرو حامل مهاجران غیر قانونی بود. این خودرو بیش از ۲۰ سرنشین داشت. طبق اعلام پلیس در این سانحه حداقل هفت نفر کشته و شماری نیز مجروح شدند.

سحرگاه روز جمعه ۱۳ اکتبر (۲۱ مهر) در اتوبان شماره ۹۴ در ایالت بایرن بر اثر واژگون شدن یک خودرو که حامل مهاجران غیرقانونی بود حداقل هفت نفر جان باختند.

به گزارش اداره پلیس در "روزن‌هایم"، این خودرو که دارای پلاک وین، پایتخت اتریش بود با بیش از ۲۰ مسافر ساعت ۳ و ۱۵ دقیقه صبح برای فرار از کنترل پلیس با سرعت زیاد در یک خروجی در فاصله ۵۰ کیلومتری مرز اتریش از جاده خارج و واژگون شده است.

بنا بر این گزارش اتوبان مسیر مونیخ و پاسائو کاملا مسدود شده و نیروهای امدادگر در حال کمک‌رسانی به مجروحین و خارج کردن اجساد هستند.

در میان مجروح‌شدگان که به بیمارستان‌های شهرهای اطراف منتقل شده‌اند، شماری کودک نیز دیده می‌شوند.

دادستانی آلمان تحقیقات در باره این سانحه مرگبار را برعهده گرفته است.

به گزارش پلیس فدرال آلمان و پلیس مرزی ایالت بایرن در ماه‌های اخیر بر شمار تردد خودروهای حامل مهاجران غیر قانونی در مناطق مرزی به شدت افزوده شده است.

چندی پیش نیز یک خودرو حامل چهار مهاجر غیر قانونی برای فرار از کنترل پلیس دچار سانحه شد که در جریان این حادثه دو نفر به شدت مجروح شدند.
+2
رأی دهید
-3

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.